Inteligentny Zamek tedee

1 289,00 zł brutto

Przy zakupie większej ilości, możliwość negocjacji ceny.

Zamek tedee można zamontować na wkładce modułowej GERDA SLR lub na dowolnej innej wkładce bębenkowej o profilu europejskim za pomocą specjalnego adaptera.

Inteligentny zamek tedee umożliwia zdalne otwarcie drzwi, współdzielenie dostępu i sprawdzanie dziennika zdarzeń. Jest to najmniejszy na świecie, rewolucyjny zamek z wydajnym akumulatorem, który pozwala na zdalne sterowanie dostępem do drzwi Twojego domu, mieszkania lub firmy.

Autootwieranie / autozamykanie

Otwieraj i zamykaj drzwi smartfonem o każdej porze, gdziekolwiek jesteś. Spodziewasz się gości? Wyślij im dostęp lub otwórz drzwi zdalnie. Wracasz z zakupami? Zamek wpuści Cię do domu gdy podejdziesz do drzwi oraz zamknie je za Tobą automatycznie. Niezwykle wydajny akumulator Inżynierowie Gerdy przy współpracy Instytutu Badawczego z Korei Południowej opracowali dedykowany, bardzo wydajny akumulator o niewielkich rozmiarach.

Zapewnia on mechanizmowi prąd na pół roku pracy. Gdy jednak zajdzie potrzeba ładowania, zamek sam Cię o tym poinformuje i naładujesz baterię w jedną noc. Stylowy, funkcjonalny, bezpieczny. Najwyższa jakość wykonania i najmniejszy na rynku rozmiar urządzenia powodują, że zamek tedee to najbardziej innowacyjne rozwiązanie w swojej kategorii.

Aluminiowa obudowa i elegancki design sprawiają, że pasuje do każdego wnętrza. gwarancja bezpieczeństwa GERDA Mechanizm napędzający zamek to innowacyjna i opatentowana konstrukcja opracowana przez inżynierów Gerdy i ekspertów IoT. Wszystkie dane z aplikacji są szyfrowane przez najbezpieczniejszy protokół TLS 1.3 z 256-bitowym kluczem bezpieczeństwa.

Ten sam system zabezpieczeń wykorzystywany jest przez światowych liderów technologicznych.

Trzy poziomy dostępu:

Właściciel

Ma dostęp do wszystkich funkcjonalności zamka i zarządza dostępami pozostałych użytkowników.

 

Administrator

Może korzystać ze wszystkich funkcjonalności zamka i zarządzać dostępami dla gości.

 

Gość

Może otwierać i zamykać zamek zgodnie z przyznanym dostępem.

 Zdalna obsługa zamka.

Otwieraj, zamykaj i sprawdzaj status zamka. Możesz robić to w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca na świecie. Z pracy, gdy jesteś w podróży służbowej bądź przebywasz na urlopie za granicą.

Autootwieranie

Dzięki aplikacji tedee nie musisz szukać kluczy, gdy masz zajęte ręce.

Włącz funkcję automatycznego otwierania w określonej przez Ciebie strefie. Zamek otworzy się, gdy tylko zbliżysz się do drzwi.

Powiadomienia

Aplikacja poinformuje Cię o każdorazowym otwarciu drzwi, jak i poprawnym ich zamknięciu.

Gdy po kilku miesiącach użytkowania stan baterii będzie niski, aplikacja poinformuje Cię z wyprzedzeniem.

Dziennik aktywności

Sprawdź, kto otwierał drzwi, kiedy wszedł do domu oraz czy go opuścił. Sprawdź, czy dom jest na pewno zamknięty, gdy wszyscy domownicy są poza nim.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Inteligentny Zamek tedee

Inteligentny Zamek tedee

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również