Kontroler scen Fibaro Swipe FGGC-001 WHITE

928,99 zł brutto

 • Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+.
 • Wspiera pracę w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z
  szyfrowaniem AES-128.
 • Detekcja gestów bez dotykania panelu.
 • Zasilany bateryjnie i/lub przy pomocy zasilacza 5V. Po podłączeniu
  zewnętrznego zasilacza prądu stałego, bateria służy jako zasilanie
  awaryjne.

FIBARO Swipe to rewolucyjne, zasilane bateryjnie urządzenie pozwalające na kontrolę urządzeń poprzez sieć Z-Wave przy pomocy gestów. Przesuwaj dłoń przed panelem w górę, w dół, w lewo lub w prawo, wykonuj gesty okrężne i używaj sekwencji gestów, aby w intuicyjny sposób sterować Twoim inteligentnym domem.

Urządzenie idealnie pasuje do wnętrza Twojego domu, ponieważ przypomina ramkę fotograficzną, którą możesz spersonalizować swoim ulubionym zdjęciem. Menu obsługiwane gestami pozwala na dodawanie/usuwanie lub reset urządzenia bez konieczności demontażu.

Urządzenie zostało wyposażone w brzęczyk, który informuje o poprawności wykonanych gestów oraz o innych akcjach urządzenia.

Najważniejsze cechy

 • Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+.
 • Wspiera pracę w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128.
 • Detekcja gestów bez dotykania panelu.
 • Zasilany bateryjnie i/lub przy pomocy zasilacza 5V. Po podłączeniu zewnętrznego zasilacza prądu stałego, bateria służy jako zasilanie awaryjne.
 • Gesty i inne akcje są potwierdzane przy pomocy sygnałów brzęczyka oraz dodatkowo przez wskazania wbudowanego wskaźnika wizualnego LED.
 • Menu obsługiwane gestami umożliwia obsługę urządzenia bez jego demontażu.

Dane techniczne

Zasilanie: baterie i/lub zasilacz 5V DC
Prąd pracy: < 60mA
Złącze zasilacza: micro-USB
Typ baterii: 4 x 1.5V AA
Zgodność z normami UE: RED 2014/53/EU RoHS 2011/65/EU
Protokół radiowy: Z-Wave (czip serii 500)
Częstotliwość radiowa: 868.4 lub 869.8 MHz EU;
908.4 lub 916.0 MHz US;
921.4 lub 919.8 MHz ANZ;
869.0 MHz RU;
Moc nadawania: do 5 dBm (EIRP)
Zasięg: do 50 m w terenie otwartym
do 40 m w budynkach
(zależne od ukształtowania terenu i konstrukcji budynku)
Wymiary: 178 x 130 x 29 mm

Poczuj siłę gestów

FIBARO Swipe to rewolucyjne, zasilane bateryjnie urządzenie pozwalające na kontrolę urządzeń poprzez sieć Z-Wave przy pomocy gestów. Przesuwaj dłoń przed panelem w górę, w dół, w lewo lub w prawo, wykonuj gesty okrężne i używaj sekwencji gestów, aby w intuicyjny sposób sterować Twoim inteligentnym domem.

fibefggc-001_box.jpg

Teraz twój ruch

To proste. Unieś dłoń i przesuń w dół by zgasić światło. Podnieś rękę, a taśmy LED rozświetlą sufit. Machnij w prawo jeżeli chcesz wyłączyć telewizos i inne sprzęty RTV. 

1_hands.jpg

 

2_baletnica.jpg

 

 

Zaprojektowany by zachwycać

Najnowocześniejsza na świecie, innowacyjna technologia ukryta jest pod gładką, przyjemną w dotyku obudową. po prostu: SWIPE został dopracowany w najdrobniejszym detalu, a więc zachwyca pod każdym względem.

 

4_1_color_white.jpg

 

Ramka taka jak Ty

Pięknie wykończona ramka SWIPE pozwala w łatwy sposób wymieniać zdjęcia, kiedy tylko masz na to ochotę. Poświęć chwilę by zdemontować frontowy panel, a już po chwili będziesz mógł na nowo cieszyć oko zdjęciem z rodzinnych wakacji lub przynoszących uśmiech na twarzy chwil.

 

3.jpg

Pasuje wszędzie

SWIPE bez problemu dopasuje się do charakteru każdego pomieszczenia. Możesz więc go ustawić w salonie, w kuchni w sypialni albo biurze - nie musi przecież być urządzeniem typowo domowym.

 

4.jpg

 

Życie bez Swipe? Niemożliwe!

Gesty odgrywają w naszym życiu ogromną rolę. Uścisk dłoni czy wyciągnięty kciuk potrafi powiedzieć więcej, niż setki słów. A przecież często używamy gestów całkowicie bezwiednie i naturalnie. Nie inaczej będzie z gestami używanymi do zarządzania Twoim domem.

 

5.jpg

 

Pochwal się nim

Możesz postawić go na komodzie z ulubionym zdjęciem rodzinnym lub powiesić na ścianie wśród innych fotografii. Będzie nie tylko pięknie wyglądać, ale także reagować na Twoje gesty.

6.jpg

 

Uczyń życie prostszym

Ułatw życie osobom na których zależy Ci najbardziej. Pokaż jak jednym ruchem ręki, bez wstawania z fotela można przewietrzyć mieszkanie, uruchomić ogrzewanie lub wstawić wodę na herbatę. Fibaro SWIPE to idealny produkt dla osób starszych, dla których nowoczesne technologie to zupełna abstrakcja. Wystarczy jeden ruch ręką, by ich życie stało się prostsze.

 

 

9.jpg

 

Kontroluj audio

Głośniej, ciszej, kolejna piosenka, podbicie basów... Machnij na to ręką! Przekonaj się, że nad wszystkim masz pełną kontrolę.

10.jpg

 

Docieraj tam gdzie nie sięgają Twoje ręce

Zobacz jak niemożliwe staje się możliwe. Skinieniem dłoni zamkniesz okno dachowe i zasuniesz rolety. Magia? Nie, to SWIPE.

 

11.jpg

 

Ręce pełne pracy

Możesz liczyć na magicznego pomocnika! Wystarczy jeden ruch ręki by zapalić światło. Szybko, czysto i wygodnie.

 

13.jpg

Dzień dobry! Pora wstawać

Poranek, nawet ten poniedziałkowy wcale nie musi być czymś nieprzyjemnym. Gorącą kawę i kąpiel przygotujesz ze swojego bezdotykowego centrum sterowania - z własnego łóżka. Wyciągnij dłoń i machnij w lewo, by ekspres przygotował ulubioną kawę. Przesuń rękę w prawo a wanna w łazience zacznie zapełniać się wodą. To będzie wspaniały dzień, nieprawdaż?

 

14.jpg

 

Pomachaj ręką na pożegnanie

Wychodzisz z domu? Użyj SWIPE, aby aktywować scenę. np. zamknięcie wszystkich okien, wyłączenie świateł i załączenie alarmu. Jednym ruchem przygotuj swój dom na wyjście. trudno o prostsze rozwiązanie.

 

15.jpg

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kontroler scen Fibaro Swipe FGGC-001 WHITE

Kontroler scen Fibaro Swipe FGGC-001 WHITE

 • Kompatybilny z kontrolerami Z-Wave i Z-Wave+.
 • Wspiera pracę w trybie chronionym (Z-Wave Network Security) z
  szyfrowaniem AES-128.
 • Detekcja gestów bez dotykania panelu.
 • Zasilany bateryjnie i/lub przy pomocy zasilacza 5V. Po podłączeniu
  zewnętrznego zasilacza prądu stałego, bateria służy jako zasilanie
  awaryjne.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również