Zamek automatyczny GERDALOCK V3 Bluetooth+ Z-wave z wkładką atestowaną

GDL30CZT.0P

Nowy produkt

 •  Automatyczne otwieranie drzwi, bez wyjmowania telefonu z kieszeni
 •  Możliwość instalacji na drzwiach z pochwytem
 •  Bezpieczna, szyfrowana transmisja danych
 •  Łatwe i natychmiastowe przesyłanie kluczy innym użytkownikom
 •  Możliwość otwierania zamka Apple Watchem oraz Widgetem
 • Powiadomienia o otwarciu i zamknięciu zamka oraz dostęp do dziennika zdarzeń
 • WSPÓŁPRACA Z FIBARO (protokół z-wave)

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 139 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 139 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 33,36 zł.


Cena |

1 399,00 zł brutto


1 137,40 zł netto

Więcej informacji

Najnowszy model GERDALOCK V3 jest szybszy i silniejszy!

Zamek GERDALOCK V3 montuje się od wewnątrz mieszkania na drzwiach, które są wyposażone w standardową, europejską wkładkę profilową.* Przy okazji montażu V3 wymienia się istniejącą wkładkę na specjalny model atestowanej wkładki GERDA PRO System.

Wygodny dostęp

Aplikacja GERDALOCK 2017 umożliwia automatyczne otwarcie zamka w momencie zbliżenia się do drzwi po powrocie do domu (z dodatkowym iBeacon’em Estimote Proximity, dostosowanym do współpracy z aplikacją).
Dzięki aplikacji można wysyłać klucze innym użytkownikom (czasowo, regularnie lub na stałe), przeglądać dziennik zdarzeń, otrzymywać powiadomienia gdy inni użytkownicy otworzą lub zamkną zamek, a także ustawiać wszystkie parametry pracy zamka.

Elastyczna kontrola dostępu

Bez względu na to, gdzie aktualnie jesteś, możesz wygodnie przesłać prawa dostępu innym osobom. Równie łatwo jest cofnąć autoryzację za pośrednictwem aplikacji.

Łatwe administrowanie

Daj członkom rodziny, gościom, gospodyniom lub pielęgniarkom dostęp do domu. Po prostu przez aplikację i bez irytujących kluczy. Zarządzaj nieograniczoną liczbą blokad i użytkowników.

Indywidualny profil dostępu

Wybierz stały, powtarzający się lub ograniczony czasowo dostęp i po prostu wyślij zaproszenie przez SMS lub na zarejestrowaną nazwę użytkownika Gerdalock.

Pełny przegląd

Jako administrator, zachowaj przegląd wszystkich działań i zobacz dokładnie, kto wszedł lub opuścił swój dom, kiedy.


Wyczyść protokół

Log in app pokazuje, który użytkownik otworzył lub zamknął drzwi wejściowe przez smartfon, kiedy.

Eksport danych

Wyeksportuj dane z dziennika jako plik CSV i użyj go, na przykład, do nagrywania czasu w biurach.

Sieć Z-WAVE

GERDALOCK oferuje dodatkowe interfejsy do integracji z inteligentnymi systemami domowymi i siecią z innymi urządzeniami i aplikacjami.

Z-Wave to standard komunikacji bezprzewodowej dla automatyki domowej. GERDALOCK V3 jest opcjonalnie dostępny z chipem Z-Wave Plus (dostępny od końca września 2017 r.) I obsługuje nowy Security-2-Framework (S2) dla maksymalnego bezpieczeństwa.

Zamek GERDALOCK V3 może być sterowany za pomocą systemu inteligentnego domu FIBARO.

Bezpiecznie i niezależnie

Bazujemy na unikalnej 256-bitowej technologii szyfrowania AES . Każdy bit i bajt jest podwójnie szyfrowany i bezpiecznie chroniony przed dostępem zewnętrznym. Koncepcja szyfrowania GERDALOCK V3 jest tak samo bezpieczna jak bankowość internetowa.

GERDALOCK nie wymaga WiFi ani zewnętrznego źródła zasilania. Zamek jest zasilany bateryjnie (4x CR123A), który należy wymieniać raz w roku, w zależności od zastosowania. Zawsze będziesz informowany o stanie baterii przez aplikacjęGERDALOCK (dla systemów iOS i Android). Do transmisji danych używany jest moduł Bluetooth Low Energy (4.0).

Zamek zasilany jest czterema bateriami CR123, które wystarczają przeciętnie na 12 miesięcy (przy założeniu 5 cykli w ciągu dnia). W momencie, gdy baterie są na wyczerpaniu, aplikacja GERDALOCK 2017 powiadomi administratora zamka o konieczności ich wymiany. W każdej chwili można otworzyć drzwi standardowym kluczem. GERDALOCK V3 jest wyposażony w sprzęgło, które włącza się tylko podczas pracy napędu elektrycznego. Ręczne otwarcie zamka pokrętłem od wewnątrz i kluczem od zewnątrz jest wyjątkowo łatwe, ponieważ nie napotyka na dodatkowe opory.

Wymagania aplikacji GERDALOCK 2017 to iPhone 5 z iOS10 lub nowszy, a także telefony z systemem Android 5.0 lub nowszym (lista kompatybilnych telefonów z Androidem znajduje się na naszej stronie)

*UWAGA: Nie można montować do drzwi otwieranych na zewnątrz o szerokości 80cm oraz niektórych 90cm. W tym przypadku należy skontaktować się z nami drogą mailową lub wybrać straszą wersję

Przy zamówieniu GERDALOCK oferujemy bezpłatny VOUCHER na montaż (dotyczy wyłącznie klientów detalicznych)

*Zasięg bezpłatnego montażu obejmuje: Warszawę, Poznań, Wrocław, konurbację górnośląską, Kraków, Rzeszów, Trójmiasto, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Elbląg, Kołobrzeg, Szczecin, Augustów, Suwałki, Białystok, Łomżę
Prosimy o sprawdzenie, czy jesteście Państwo w zasięgu tej usługi


WAŻNE: Bezpłatny montaż obejmuje instalację i kalibrację zamka w drzwiach z zamkiem wpuszczanym i wkładką profilową (na zabierak lub zębatkę). W przypadku konieczności regulacji drzwi, instalator może doliczyć dodatkową opłatę. Drzwi należy wyregulować, gdy istniejący zamek się zacina lub gdy mechanizm zamka pracuje z dużymi oporami. Zamek GERDALOCK nie wyeliminuje problemów wynikających ze złego działania drzwi.

Do pobrania

Ulotka

2.46M

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zamek automatyczny GERDALOCK V3 Bluetooth+ Z-wave z wkładką atestowaną

Zamek automatyczny GERDALOCK V3 Bluetooth+ Z-wave z wkładką atestowaną

 •  Automatyczne otwieranie drzwi, bez wyjmowania telefonu z kieszeni
 •  Możliwość instalacji na drzwiach z pochwytem
 •  Bezpieczna, szyfrowana transmisja danych
 •  Łatwe i natychmiastowe przesyłanie kluczy innym użytkownikom
 •  Możliwość otwierania zamka Apple Watchem oraz Widgetem
 • Powiadomienia o otwarciu i zamknięciu zamka oraz dostęp do dziennika zdarzeń
 • WSPÓŁPRACA Z FIBARO (protokół z-wave)

Produkty powiązane