Netatmo zestaw STACJA POGODOWA + DESZCZOMIERZ. NBU-NWS-NRG-EU

999,00 zł brutto

Netatmo stacja pogodowa z czujnikami powietrza

Przedstawiamy Państwu Netatmo, czyli stację pogodową z czujnikami powietrza, zaawansowany produkt, który współpracuje z systemem Fibaro. Jest to urządzenie bezprzewodowe z systemem Android, pozwalające na precyzyjny pomiar stężenia CO2 w powietrzu, temperatury, a także poziomu hałasu oraz wilgotności panującej w domu. Domowa stacja pogodowa wifi umożliwia uzyskanie lokalnego wskaźnika jakości powietrza w czasie rzeczywistym, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Specyfikacja bezprzewodowej stacji pogodowej

Domowa stacja pogodowa Netatmo posiada wysokiej jakości powłokę, która wykonana jest z jednego kawałka trwałego aluminium. Częstotliwość z jaką dokonuje ona precyzyjnych pomiarów wynosi 5 minut. Zależnie od preferencji, jednostki pomiaru można odczytać w systemie amerykańskim, bądź metrycznym. Stację pogodową można w każdej chwili rozbudować o dodatkowe elementy Fibaro, czyniąc ją jeszcze bardziej wydajną oraz zaawansowaną technologicznie.

Rozmiar modułu wewnętrznego stacji pogodowej wynosi 45x45x155 mm, zaś rozmiar jej modułu zewnętrznego to 45x45x105 mm. Kompaktowy, mikroskopijny rozmiar stacji pogodowej Netatmo kryje w sobie jednak ogromne możliwości! To doskonały dowód na to, że małe rzeczy potrafią mieć wielką moc. Zakres pomiarowy domowej stacji pogody można przedstawić następująco:

 • 0°C – 50 °C, dokładność około 0.3°C, w odniesieniu do zakresu temperatur jednostki wewnętrznej,
 • -40°C – 65 °C, dokładność około 0.3°C, w odniesieniu do zakresu temperatur jednostki zewnętrznej,
 • 0 - 100%, dokładność około 3%, w odniesieniu do wilgotności,
 • 260 - 1160 mbar z dokładnością około 1 mbar, dla pomiaru barometrycznego,
 • 0 - 5000 ppm z dokładnością około 50 ppm (lub 5%), pomiar stężenia CO2, 
 • 35dB - 110dB, pomiar poziomu hałasu.

Stacja pogodowa wifi zawiera darmową aplikację z dożywotnim wsparciem. Moduły stacji posiadają bezprzewodowe połączenie o zasięgu do 100 metrów. Moduł wewnętrzny zasilany jest przez sieciowy zasilacz USB, z kolei moduł zewnętrzny zasilają 2 baterie AAA ( rok pracy na komplecie baterii). System jest kompatybilny z urządzeniami Apple.

Korzyści z posiadania stacji pogodowej Netatmo

Prywatna, w dodatku współpracująca z Fibaro, stacja pogody to przykład nowego standardu wzornictwa, a także zaawansowanej technologii, która stwarza użytkownikom szerokie możliwości, takie jak:

 • uzyskanie fachowego doradztwa w zakresie wyboru optymalnego momentu, w którym warto przewietrzyć mieszkanie czy podjąć aktywność poza domem,
 • otrzymanie regularnych powiadomień na temat aktualnych parametrów pogodowych,
 • możliwość bezpiecznego i wygodnego przechowywania wszystkich danych online,
 • dostęp do danych w dowolnym momencie, przez aplikację lub stronę internetową,
 • sposobność odkrywania lokalnych wzorów i cykli pogodowych, co pozwala lepiej zrozumieć własne otoczenie, a tym samym odpowiednio się do niego przystosować,
 • możliwość udostępniania w mediach i sieciach społecznościowych pomiarów przeprowadzonych za pośrednictwem własnej, inteligentnej stacji pogodowej wifi,
 • dostęp do szczegółowych prognoz pogody na cały nadchodzący tydzień.

Bezprzewodowa stacja pogodowa Netatmo dostępna jest w naszym sklepie internetowym: szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie. W bogatym asortymencie klienci znajdą wiele interesujących propozycji kompatybilnych z systemem Fibaro, idealnych do inteligentnego domu.

Netatmo Deszczomierz

Przedstawiamy Państwu deszczomierz Netatmo, nowoczesny produkt pozwalający na precyzyjny pomiar opadów atmosferycznych. Jest to moduł dodatkowy do stacji pogodowej Netatmo, który:

 • pozwala na bieżący pomiar opadów deszczu,
 • posiada funkcjonalny miernik przepływowy, który nie wymaga opróżniania,
 • świetnie nadaje się do przewidywania optymalnego nawodnienia zarówno dla roślin domowych, jak i ogrodowych.

Deszczomierz Netatmo wyróżnia się intuicyjnym interfejsem, który błyskawicznie informuje o opadach: użytkownik od razu otrzymuje odpowiedni komunikat na swój smartfon. Na jego podstawie może wywnioskować zarówno intensywność, jak i częstotliwość opadów w danym czasie. Opady atmosferyczne są mierzone i sumowane w poszczególnych okresach lub w postaci skumulowanej. Istnieje możliwość dodania jednego dodatkowego deszczomierza do stacji pogodowej Netatmo. Deszczomierz do stacji pogodowej to idealna propozycja dla pasjonatów ogrodnictwa, a także dla osób, które lubią zawsze być na bieżąco z pogodą!

Charakterystyka dodatkowego deszczomierza do stacji pogodowej

Wśród specyficznych właściwości deszczomierza Netatmo wymienić można:

 • zakres pomiaru: od 0,2mm/h do 900mm/h z dokładnością 1mm/h,
 • bezprzewodowe połączenie pomiędzy modułem i stacją (zasięg do 100 metrów),
 • zasilanie: 2 baterie AAA (w zestawie).

Deszczomierz Netatmo nie współpracuje z systemem Fibaro. Produkt można szybko i wygodnie nabyć w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy atrakcyjne ceny i skuteczną obsługę online.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Netatmo zestaw STACJA POGODOWA + DESZCZOMIERZ. NBU-NWS-NRG-EU

Netatmo zestaw STACJA POGODOWA + DESZCZOMIERZ. NBU-NWS-NRG-EU

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również