Stacja dokująca iPad Heavy Duty iDock (white)

3 714,60 zł brutto

3 528,87 zł brutto

Rabat -5%

iDock HEAVY DUTY – ścienna stacja dokująca do Inteligentnych Instalacji – BMS. Obudowa do iPada. Posiada chroniony dostęp i jest otwierane przy użyciu zaprogramowanej karty dostępu (w zestawie 3 szt). Urządzenie iDock HEAVY DUTY oferowane jest w kolorze białym i czarnym oraz opcjonalnie w innych wg systemu RAL. Bezpieczna obudowa HEAVY DUTY iDock dedykowana jest do zastosowań komercyjnych np. w hotelach, salach konferencyjnych i wnętrzach użyteczności publicznej.

Stacja kompatybilna z modelami:  iPad, iPad Air2, iPad Pro 9,7 (EOL: iPad Air)

Instalacja: Bezpieczna obudowa iDock HEAVY DUTY jest prosta w montażu w otworze ściennym w ułożeniu poziomym lub pionowym. Po instalacji na powierzchni ściany widoczny pozostaje wyłącznie lakierowany przód obudowy. System kontrolowanego dostępu pozwala otworzyć stację wyłącznie osobie posiadającej dedykowaną i wprogramowaną do konkretnej stacji dokującej kartą dostępu.

Zasilanie: iPad pozostaje na stałe podłączony do zasilania przy użyciu oryginalnego kabla Apple ze złączem Lightning (kabel jest w zestawie).

Wygoda użytkowania: w instalacjach Inteligentnych Budynków iPad będzie dostępny do użytkowania przez wiele osób i zawsze pozostanie na swoim miejscu, bezpiecznie umieszczony w iDock HEAVY DUTY . Wyłącznie osoba posiadająca kartę bezpieczeństwa może otworzyć iDock HEAVY DUTY, dla innych użytkowników jest zablokowany. W zestawie 3 karty bezpieczeństwa (opcjonalnie więcej kart).

Zastosowanie: Stworzony z myślą o komercyjnych i biznesowych instalacjach AV i BMS, pokojach hotelowych oraz przestrzeniach na wynajem.Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Stacja dokująca iPad Heavy Duty iDock  (white)

Stacja dokująca iPad Heavy Duty iDock (white)

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również