Fibaro moduł wykonawczy Double Switch 2 FGS-223 ZW5 Zobacz większe
Promocja

Fibaro moduł wykonawczy Double Switch 2 FGS-223 ZW5

FGS-223

Nowy produkt

 • Wbudowany mechanizm aktywacji scen
 • Klasy komunikacji Security i Notification
 • Menu konfiguracyjne z dioda
 • Najnowszej generacji chip
 • Z-Wave serii 500
 • Protokół Z-Wave Plus
 • Pomiar mocy i energii podłączonego urządzenia
 • Wspiera prace w trybie chronionym
 • (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 26 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,24 zł.


Cena |

265,05 zł brutto


215,49 zł netto Rabat 5%

Więcej informacji

Fibaro Switch 2 w wersji Double został zaprojektowany do włączania i wyłączania 2 urządzeń elektrycznych. Dzięki małym rozmiarom może być montowany w puszkach instalacyjnych lub obudowach urządzeń. Moduł jest sterowany poprzez sieć Z-WAVE lub za pomocą podłączonego przycisku. Pomiar mocy i zużycie energii pozwala na monitorowanie i obniżenie rachunków za energie elektryczną. W połączeniu z możliwościami systemu oraz innych urządzeń FIBARO Switch 2 daje niemal nieograniczony wachlarz zastosowań.

 

 

7285-slider2.jpg

Łatwość montażu

Wystarczy umieścić moduł w puszce i spiąć z istniejącą instalacją. Miniaturowe rozmiary pozwalają na swobodne ulokowanie modułu w większości wybranych miejsc.

 

Fibaro-switch2-PROFILE_7.jpg

 

 

Łatwiejsza instalacja

Single/Double Switch 2 został wyposażony w złącza o powiększonym przekroju, dlatego może zostać podłączony do przewodów o większej średnicy, co znacznie usprawnia proces instalacji.

 

Fibaro-switch2-SOCKETS_2.jpg

 

Przyjazne menu konfiguracyjne

Wbudowana dioda RGB to nieoceniona pomoc w procesie instalacji. Światło pokaże, czy Single/Double Switch 2 został dodany lub usunięty z sieci. Zobaczysz też, czy kalibracja bądź aktualizacja oprogramowania została zakończona powodzeniem.

 

Fibaro-switch2-MENU_3.jpg

Tester zasięgu sieci Z-WAVE

Wykorzystaj Single/Double Switch 2 do sprawdzenia jakości sygnału w sieci Z-Wave. Wbudowana dioda RGB pomoże Ci sprawdzić, czy wybrane miejsce instalacji znajduje się w jej zasięgu.

Fibaro-switch2-TESTER_4.jpg

 

Mocniejszy sygnał

Single/Double Switch 2 cechuje się zwiększonym zasięgiem sygnału. Dzięki temu zyskujesz więcej możliwości instalacji i powiększony zasięg całej sieci.

 

Fibaro-switch2-RANGE_5.jpg

 

Aktualizacja oprogramowania

Możesz zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji, gdy tylko będzie dostępna. W ten sposób korzystasz z najnowszych funkcji bez konieczności kupowania nowej wersji urządzenia.

Fibaro-switch2-UPDATE_6.jpg

 

Zarządzanie scenami

Single/Double Switch 2 umożliwia wyjątkowo przyjazne zarządzanie scenami, czyli złożonymi sekwencjami zdarzeń. Nawet najbardziej skomplikowane akcje można uruchamiać dowolnym przełącznikiem ściennym połączonym z modułem. To naturalne jak zapalenie światła. Po prostu wciśnij klawisz, wchodząc do pokoju.

 

Fibaro-switch2-SCENES_8.jpg

 

Inteligentne powiadomienia

Single/Double Switch 2 posiada wiele zabezpieczeń chroniących go przed przegrzaniem, przeciążeniem i spadkami napięcia. W przypadku wystąpienia któregoś z tych zdarzeń system wyśle powiadomienie.

Fibaro-switch2-OVERLOAD_9.jpg

 

Przypomnienie o niewyłączonych urządzeniach

Single/Double Switch 2 pozwala na monitoring elektrycznych sprzętów pracujących w domu. System poinformuje Cie o pozostawionym urządzeniu i umożliwi jego zdalne wyłączenie.

Fibaro-switch2-UNUSED_10.jpg

 

Automatyczne odcinanie dopływu wody

W połączeniu z elektrozaworem i czujką Flood Sensor moduł Single/Double Switch 2 zabezpieczy dom przed zalaniem na najwyższym poziomie skuteczności.

Single_Double_Switch_2_Water_Valve_3.jpg

Limity poboru i monitoring urządzeń

Funkcja pozwala na ustawienie górnego i dolnego progu zużycia energii. Po jego przekroczeniu moduł wysyła odpowiednia informacje lub wyłącza urządzenie automatycznie.

Fibaro-switch2-LIMITS_12.jpg

 

Pomiar mocy i energii

Nowy Single/Double Switch 2 umożliwia pomiar mocy i energii podłączonego obciążenia. Możesz zobaczyć zużycie energii w swoim domu w formie przejrzystych wykresów, jak i wykorzystać zdobyte informacje do zmniejszenia opłat za energie.

 

Fibaro-switch2-TABLET-ENG_13.jpg

 

Kontrola z urządzeń mobilnych

Modułami możesz sterować z domowych komputerów i urządzeń mobilnych. Single Switch 2 i Double Switch 2 nie wymagają kosztownych paneli sterujących.

Fibaro-switch2-MANAGES_14.jpg

 

Gdzie Ty, tam Twój dom

Modułami Single/Double Switch 2, tak jak całym systemem FIBARO, możesz sterować z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy dostęp do Internetu.

 

fibaro-z-wave-single-switch-2-anywhere.j

 

 

Do pobrania

Instrukcja obsługi

626.61k

Prezentacja

10.88M

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Fibaro moduł wykonawczy Double Switch 2 FGS-223 ZW5

Fibaro moduł wykonawczy Double Switch 2 FGS-223 ZW5

 • Wbudowany mechanizm aktywacji scen
 • Klasy komunikacji Security i Notification
 • Menu konfiguracyjne z dioda
 • Najnowszej generacji chip
 • Z-Wave serii 500
 • Protokół Z-Wave Plus
 • Pomiar mocy i energii podłączonego urządzenia
 • Wspiera prace w trybie chronionym
 • (Z-Wave Network Security) z szyfrowaniem AES-128

Produkty powiązane