Hood do zewnetrznego czujnika Ajax MotionProtect Outdoor

73,80 zł brutto

Hood do zewnętrznego czujnika ruchu Ajax MotionProtect Outdoor

  • Odporność na temperatury w zakresie od -25 ° C do + 60 ° C

  • W pełni kompatybilny z czujnikiem

  • Idealnie dopasowany do urządzenia 

  • Chroni czujnik przed fałszywymi alarmami 

Osłona do MotionProtect Outdoor, chroni czujniki przed maskowaniem ze strony niesprzyjających warunków atmosferycznych.  

Jak działa system zapobiegający maskowaniu?

Za każdym razem, gdy czujnik jest zainstalowany w uchwycie SmartBracket, system antymaskingowy sam się kalibruje. Jeśli pole widzenia czujników antymaskingu jest zablokowane przez jakiś obiekt, krople deszczu, zbyt dużą warstwę śniegu lub farbę w sprayu, to wtedy MotionProtect Outdoor uruchamia alarm.

Śnieżyca nie będzie stanowić problemu

Nie tylko włamywacze mogą zakłócić działanie czujnika. Także różnego rodzaju niesprzyjające warunki atmosferyczne mogą się przyczynić do występowania fałszywych alarmów. Śnieg jest jednym z nich. Czasami może przyklejać się do czujników antymaskingu, blokować ich pole widzenia i spowodować przez to fałszywy alarm. Osłona ma za zadanie chronić MotionProtect Outdoor podczas opadów śniegu.

Opady deszczu nie włączą alarmu 

Czujniki antymaskingu reagują na farbę w sprayu, ale i nie tylko. Narażenie czujnika na działanie deszczu przez dłuższy czas, może doprowadzić do sytuacji w której wystąpią zakłócenia w poprawnym działaniu czujnika. 

Osłona chroni MotionProtect Outdoor podczas obfitego deszczu, gwałtownej ulewy czy burzy, aby uniknąć zakłóceń, które mogą spowodować fałszywy alarm. 

Ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi na zewnątrz

MotionProtect Outdoor wykrywa intruzów na zabezpieczonym terytorium. Czujnik został zaprojektowany do ochrony zewnętrznych powierzchni domów, magazynów, stref dostaw i obszarów o ograniczonym dostępie. Wykorzystując cyfrowy algorytm LISA, czujnik ignoruje zwierzęta i poruszające się na wietrze drzewa. 

Bez konieczności demontażu czujnika  

Osłonę można przymocować do MotionProtect Outdoor bez konieczności jego demontażu ze wspornika. Akcesorium jest dostarczane ze wszystkim, czego potrzebujesz do instalacji.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Hood do zewnetrznego czujnika Ajax MotionProtect Outdoor

Hood do zewnetrznego czujnika Ajax MotionProtect Outdoor

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również