Sklep Fibaro - Inteligentny dom Częstochowa

System inteligentnego domu Fibaro to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie automatyki domowej, dostępne dla klientów z całej Polski, w tym z Częstochowy.

Zaprojektowane z najwyższą starannością niewielkie moduły pozwalają na jednoczesne zarządzanie wieloma urządzeniami inteligentnego budynku. Za pomocą aplikacji zainstalowanej na tablecie lub telefonie mogą Państwo sterować swoim domem nawet z drugiego końca świata - uruchamiać ogrzewanie oraz oświetlenie, otwierać bramę czy włączać zraszacze w ogrodzie. System Fibaro zadba także o bezpieczeństwo budynku - na jego wyposażeniu znajdują się między innymi czujniki ruchu, dymu i zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave, kompatybilna z każdą instalacją elektryczną, pozwoli na zamontowanie urządzeń w dowolnym miejscu w domu, a także swobodną zmianę ich położenia. Dzięki zastosowaniu tej technologii moduły systemu Fibaro stale komunikują się między sobą - nawet, gdy centrala systemu ulegnie awarii.

Cena systemu Fibaro

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu w doborze najbardziej optymalnej inteligentnej instalacji, która nie tylko spełni Państwa potrzeby w zakresie automatyki domu, ale będzie również atrakcyjna cenowo. Koszt systemu Fibaro zależy bowiem przede wszystkim do Państwa potrzeb, ale również od powierzchni budynku, w którym instalacja ma być zamontowana, oraz od liczby urządzeń. W celu poznania szczegółowego cennika zapraszamy klientów z Częstochowy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.