Fibaro - Inteligentny dom Szczecin

Systemy inteligentnego domu to rozwiązanie na miarę XXI wieku - teraz dostępne w całej Polsce, także w Szczecinie. Dzięki zestawowi Fibaro w prosty sposób uczynią Państwo swój dom nowoczesnym, prawdziwie inteligentnym budynkiem.

System Fibaro składa się z grupy niewielkich, wielofunkcyjnych urządzeń sterowanych za pomocą centrali. System taki można stale rozbudowywać i dodawać nowe funkcjonalności. Steruje się nim poprzez aplikację zainstalowaną na telefonie lub tablecie - oznacza to, że inteligentną instalacją Fibaro mogą Państwo zarządzać nawet z drugiego końca świata - wystarczy mieć dostęp do internetu!

Za pomocą modułów Fibaro w jednej chwili można uruchomić wiele urządzeń - włączyć ogrzewanie, otworzyć bramę garażową, uruchomić zraszacze w ogrodzie czy podnieść rolety. Można także zaprogramować system w taki sposób, by wykonał wszystkie te czynności samodzielnie, o wyznaczonej godzinie. Inteligentna instalacja dba także o bezpieczeństwo mieszkańców - wyposażona jest bowiem w czujniki dymu, ruchu oraz zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na łatwy montaż urządzeń w dowolnej części w domu i swobodne zmienianie ich położenia. Jest ponadto kompatybilna z każdą instalacją elektryczną.

Ile kosztuje system Fibaro?

Cenę inteligentnej systemu Fibaro przedstawi Państwu nasz pracownik po dokładnym omówieniu Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie automatyki domowej. Na koszt systemu Fibaro ma wpływ również powierzchnia domu, w którym ma on być zamontowany, oraz liczba urządzeń. Nasi przedstawiciele z przyjemnością pomogą w doborze najbardziej optymalnej konfiguracji. Zapraszamy klientów ze Szczecina do zapoznania się z cennikiem inteligentnego domu Fibaro oraz pełną ofertą naszych usług.