Sklep Fibaro - Inteligentny dom Białystok

Klientom poszukującym atrakcyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki domowej polecamy system inteligentnego domu Fibaro. Oferowane przez Fibaro rozwiązania dostępne są w całej Polsce, także w Białymstoku.

System Fibaro to zestaw niewielkich, wielofunkcyjnych modułów sterowanych za pomocą centrali. Dzięki innowacyjnej technologii Z-Wave urządzenia komunikują się ze sobą nawet wtedy, gdy centrala ulegnie awarii.

Inteligentny budynek to przede wszystkim możliwość sterowania wieloma urządzeniami naraz, nawet przebywając poza domem. Dzięki aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie mogą Państwo w dowolnym momencie uruchomić ogrzewanie, włączyć zraszacze w ogrodzie, otworzyć bramę - lub tak zaprogramować system, by zrobił to samodzielnie o dowolnej godzinie. System Fibaro to także gwarancja bezpieczeństwa - wyposażony jest bowiem w czujniki dymu, ruchu czy zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na swobodny montaż i przenoszenie urządzeń na terenie całego domu. Jest kompatybilna z każdą instalacją elektryczną.

Cena inteligentnego domu

W celu poznania dokładnej ceny systemu Fibaro, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy z przyjemnością przedstawią ofertę. Koszt systemu Fibaro zależy bowiem od kilku czynników - przede wszystkim od Państwa indywidualnych potrzeb, ale również od powierzchni budynku, w którym inteligentna instalacja ma być zamontowana, a także od liczby urządzeń. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą dobrać najbardziej optymalną konfigurację. Zapraszamy klientów z Białegostoku do zapoznania się z pełną ofertą inteligentnego domu Fibaro.