Sklep Fibaro - Inteligentny dom Lublin

System Fibaro to produkt stworzony z myślą o osobach pragnących w swoim domu maksymalnego komfortu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii inteligentny budynek nie tylko dostosuje się do wymagań mieszkańców, ale będzie na bieżąco uczył się Państwa nawyków. System Fibaro dostępny jest dla klientów z całej Polski - w tym także z Lublina czy okolicznych miejscowości.

System inteligentnego domu Fibaro to zestaw modułów montowanych w całym budynku i zarządzanych przez niewielką centralę. Za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie można w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca na ziemi sterować urządzeniami w swoim domu - uruchamiać klimatyzację, otwierać garaż, podnosić rolety, włączać światło czy zraszacze w ogrodzie. Inteligentny dom to również gwarancja bezpieczeństwa - system Fibaro zawiera także czujniki ruchu, dymu czy zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia montaż inteligentnej instalacji na terenie całego domu. Nie wymaga to ingerowania w strukturę budynku. Ponadto technologia Z-Wave jest kompatybilna z każdą, nawet najstarszą instalacją elektryczną.

Ile kosztuje system Fibaro?

Cena systemu Fibaro zależna jest od powierzchni budynku, w którym założona ma być instalacja oraz od liczby urządzeń. Na koszt systemu mają także wpływ Państwa indywidualne potrzeby w zakresie automatyki domowej - nasi przedstawiciele z przyjemnością doradzą w kwestii doboru najlepszej konfiguracji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami i zapoznania się z cennikiem inteligentnego domu dla klientów z Lublina.