Sklep Fibaro - Inteligentny dom Bydgoszcz

System inteligentnego domu Fibaro jest już dostępny dla klientów z całej Polski - także z Bydgoszczy. Dzięki tym inteligentnym instalacjom Państwa dom nie tylko stanie się wygodniejszy w obsłudze, ale również będzie się na bieżąco uczył potrzeb swoich domowników.

System Fibaro umożliwia sprawne sterowanie inteligentnym budynkiem z każdego miejsca na ziemi. Za pomocą aplikacji zainstalowanej na tablecie lub telefonie można jednocześnie sterować ogrzewaniem i oświetleniem, uruchamiać multimedia, otwierać garaż lub bramę czy włączać zraszacze w ogrodzie. Instalacja dba również o Państwa bezpieczeństwo - wśród modułów znajdują się czujniki dymu, ruchu czy zalania.

Dzięki zastosowaniu bezprzewodowej technologii Z-Wave podłączanie i zmienianie położenia modułów jest niezwykle proste. Urządzenia są również kompatybilne z każdą instalacją elektryczną.

Cena systemu Fibaro

Koszt systemu Fibaro zależy przede wszystkim od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domowej. Ważna jest także powierzchnia budynku oraz liczba urządzeń - tę ostatnią można jednak w dowolnej chwili zmodyfikować. Nasi przedstawiciele z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą dobrać najlepszą konfigurację oraz przedstawią koszt systemu Fibaro dla Państwa domu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem inteligentnego domu dla klientów z Bydgoszczy.