Sklep Fibaro - Inteligentny dom Gdynia

Inteligentny budynek to komfort, wygoda i nowoczesność. To właśnie oferuje system Fibaro swoim klientom z całej Polski - także z Gdyni. Dzięki inteligentnym instalacjom budynek nie tylko przystosuje się do Państwa potrzeb, ale będzie też na bieżąco się ich uczył.

System inteligentnego domu Fibaro to zestaw precyzyjnie zaprojektowanych modułów, dzięki którym można jednocześnie sterować wieloma urządzeniami - między innymi włączać klimatyzację lub ogrzewanie, uruchamiać telewizor czy otwierać bramę. Wystarczy zainstalować na telefonie lub tablecie specjalną aplikację, która umożliwi sprawne zarządzanie modułami nawet z drugiego końca kraju.

Zastosowana w urządzeniach bezprzewodowa technologia Z-Wave jest nie tylko kompatybilna z każdą instalacją elektryczną, ale ponadto pozwala na swobodne rozmieszczenie urządzeń w całym domu i dowolne zmienianie ich położenia bez ingerowania w strukturę budynku.

Koszt systemu Fibaro

Klientów zainteresowanych cennikiem oraz zakupem zestawu zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy pomogą dobrać odpowiednią konfigurację. Cena systemu Fibaro uzależniona jest od Państwa preferencji w zakresie inteligentnego domu, ale również od liczby urządzeń oraz powierzchni budynku. System Fibaro można w każdej chwili rozbudować o kolejne urządzenia. Zapraszamy klientów z Gdyni do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.