Sklep Fibaro - Inteligentny dom Gdańsk

Zapraszamy klientów z Gdańska i okolicznym miejscowości do zapoznania się z ofertą systemu inteligentnego domu Fibaro.

Inteligentny budynek to taki, który nie tylko jest oszczędny i wydajny, ale również stale uczy się Państwa potrzeb. System Fibaro to zestaw niewielkich modułów, umożliwiających sprawne zarządzanie domowymi urządzeniami - zarówno będąc w domu, jak i znajdując się na drugim końcu kraju. Wystarczy jedynie zainstalować aplikację na telefonie lub tablecie, a wówczas będą mogli Państwo jednocześnie sterować ogrzewaniem i oświetleniem, zarządzać multimediami, otwierać garaż czy bramę lub uruchamiać zraszacze w ogrodzie.

Do zalet systemu Fibaro należy także jego instalacja - bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia sprawne zamontowanie modułów w całym domu bez konieczności ingerowania w strukturę budynku.

Jaki jest koszt instalacji Fibaro?

System Fibaro to instalacja, która stale może być rozbudowywana o kolejne moduły, dlatego jej cena zależy przede wszystkim od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domowej. Na koszt będzie miała wpływ także powierzchnia budynku oraz liczba urządzeń. Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszymi konsultantami - gwarantujemy, że dołożą wszelkich starań, by zaproponować rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale również atrakcyjne cenowo. Zachęcamy klientów z Gdańska i okolic do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnej instalacji Fibaro.