Sklep Fibaro - Inteligentny dom Katowice

Klientom z Katowic i okolicznych miejscowości polecamy nasze usług z zakresu automatyki domowej. System inteligentnego domu Fibaro to nowoczesne rozwiązanie, które uczyni Państwa dom jeszcze wygodniejszym.

Na system Fibaro składają się niewielkie moduły, których liczbę stale można rozbudowywać. Za ich pomocą możliwe jest jednoczesne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem, uruchamianie zraszaczy w ogrodzie, zarządzanie multimediami czy otwieranie bramy lub garażu. Aby sterować modułami, wystarczy zainstalować jedną aplikację na telefonie lub tablecie. Inteligentnym budynkiem można zarządzać zarówno bezpośrednio z niego, jak i z drugiego końca kraju.

System Fibaro dba także o bezpieczeństwo domu - na jego wyposażenie składają się czujniki, między innymi ruchu, dymu, czy zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave, zastosowana w systemie Fibaro, umożliwia bezinwazyjny montaż modułów na terenie całego budynku i jest kompatybilna z każdą instalacją elektryczną.

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

System Fibaro to zestaw urządzeń, który stale można rozbudowywać. Jego cena zależy w dużej mierze od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domowej, ale również od powierzchni domu czy liczby urządzeń. Nasi konsultanci z pewnością dobiorą inteligentną instalację w taki sposób, by jednocześnie spełniała Państwa oczekiwania i była atrakcyjna cenowo. Serdecznie zapraszamy klientów z Katowic i okolic do zapoznania się z naszą ofertą inteligentnego domu.