Sklep Fibaro - Inteligentny dom Wrocław

System Fibaro to nowoczesna technologia pozwalająca uczynić dom prawdziwie inteligentnym budynkiem, który stale uczy się naszych potrzeb. W ofercie Fibaro klienci z Wrocławia i okolic znajdą najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu automatyki domowej.

Zestaw niewielkich modułów, których liczbę stale można zwiększać, pozwoli na sprawne i wygodne zarządzanie wieloma urządzeniami naraz, także przebywając poza domem - wystarczy do tego aplikacja zainstalowana na telefonie lub tablecie.

System inteligentnego domu to możliwość jednoczesnego sterowania ogrzewaniem i oświetleniem, zarządzania multimediami, otwierania bramy, uruchamiania zraszaczy w ogrodzie czy rolet. To również zwiększone bezpieczeństwo - zestaw Fibaro wyposażony jest w czujniki, między innymi ruchu, dymu czy zalania. Bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwoli na bezinwazyjne zamontowanie systemu na terenie całego budynku, bez ingerowania w instalację elektryczną.

Ile kosztuje system Fibaro?

Na koszt inteligentnej instalacji Fibaro największy wpływ mają Państwa potrzeby w zakresie automatyki domowej. Pod uwagę brana jest również powierzchnia budynku oraz liczba urządzeń. Pracownicy sklepu Instalaton z przyjemnością doradzą najlepszą konfigurację zestawu Fibaro, która nie tylko spełni Państwa wymagania, ale będzie również miała atrakcyjną cenę. U nas znajdą Państwo także odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące systemu Fibaro. Serdecznie zapraszamy klientów z Wrocławia i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.