Sklep Fibaro - Inteligentny dom Kraków

System inteligentnego domu Fibaro to odpowiedź na wszystkie Państwa potrzeby w zakresie nowoczesnego, wygodnego domu, stale uczącego się potrzeb swoich domowników. Oferta Fibaro dostępna jest dla klientów z całej Polski, także z Krakowa i okolicznych miejscowości.

Inteligentne instalacje Fibaro pozwolą nie tylko sterować ogrzewaniem czy oświetleniem, ale także umożliwią zarządzanie multimediami, uruchamianie zraszaczy w ogrodzie, otwieranie bram czy garażu. Dodatkowo zwiększą bezpieczeństwo mieszkańców - wśród modułów są bowiem różnego rodzaju czujniki, między innymi dymu, ruchu czy zalania. Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave, kompatybilna z każdą instalacją elektryczną, pozwoli na bezinwazyjne rozmieszczenie modułów w całym domu.

Wszystkimi urządzeniami inteligentnego budynku Fibaro można sterować za pomocą jednego urządzenia, także spoza domu - wystarczy zainstalować aplikację na telefonie lub tablecie.

Ile kosztuje system Fibaro?

Najważniejsze przy ustaleniu ceny zestawu Fibaro są Państwa potrzeby w zakresie automatyki domu. Na koszt wpływa także powierzchnia budynku i liczba urządzeń. System Fibaro można stale rozbudowywać o kolejne moduły. Nasi konsultanci z chęcią pomogą Państwu w doborze najbardziej optymalnego zestawu, udzielą też odpowiedzi na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemu Fibaro dla klientów z Krakowa.