Sklep Fibaro - Inteligentny dom Warszawa

System inteligentnego domu Fibaro to innowacyjna technologia, dostępna dla klientów z całej Polski, także z Warszawy. System Fibaro uczyni nasz dom prawdziwie inteligentnym budynkiem, stale uczącym się naszych potrzeb. Pozwoli na zarządzanie i sterowanie wieloma urządzeniami naraz, za pomocą jednej tylko aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie.

Inteligentne instalacje Fibaro składają się z wielu modułów, których liczbę można stale zwiększać. Umożliwiają one między innymi sprawne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem, zarządzanie multimediami, uruchamianie podlewania ogrodu czy otwieranie i zamykanie bram. Technologia Z-Wave, która pozwala na bezinwazyjną, bezprzewodową instalację systemu na terenie całego budynku, jest ponadto kompatybilna z każdą instalacją elektryczną.

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

Na cenę systemu Fibaro mają wpływ przede wszystkim Państwa potrzeby w zakresie automatyki domu, a ponadto powierzchnia budynku i liczba urządzeń. Nasi konsultanci dołożą starań, by przedstawić Państwu ofertę, która nie tylko spełni wszystkie oczekiwania, ale będzie także atrakcyjna cenowo. Serdecznie zapraszamy klientów z Warszawy do zapoznania się z cennikiem i opiniami na temat systemu inteligentnego domu Fibaro.