Konfiguracja FIBARO gratis

Dokonaj zakupu systemu Fibaro w naszym sklepie instalaton.pl a w cenie urządzeń otrzymasz od nas wstępną konfigurację systemu gratis.

W zakres konfiguracji wchodzi:

  • Aktualizacja do najnowszego softu Fibaro Home Center 2 / Lite (centrala sterująca systemem)
  • Utworzenie stref, pomieszczeń w domu/mieszkaniu
  • Dodanie urządzeń peryferyjnych (moduły wykonawcze, czujniki itp.) do centrali sterującej, przypisanie im nazw określających funkcję(np. roleta salon)
  • Utworzenie konta użytkownika do aplikacji mobilnej i sterowania zdalnego

W uwagach do zamówienia wpisz hasło ''Konfiguracja Fibaro Gratis'', skontaktuje się z Tobą nasz konsultant w celu pozyskania potrzebnych informacji, takich jak rzuty pomieszczeń, informację o urządzeniach, którymi chcesz sterować, itp.


Czas realizacji zamówienia w wersji z konfiguracją gratis to około 7 dni roboczych (w przypadku wystąpienia zdarzeń od nas niezależnych, zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu realizacji o czym poinformujemy odpowiadając na maila z zamówieniem)

Pamiętaj, elementy systemu, które otrzymasz kurierem, będą nowe w oryginalnych pudełkach, ale rozpakowane z folii. Do przesyłki dołączymy opis i mapkę rozmieszczenia z ID urządzeń.
Wystarczy podłączyć je fizycznie do zasilania, rozmieścić zgodnie z wytycznymi i cieszyć się z możliwości jakie daje posiadanie inteligentnego domu.

Uwaga: fizyczne podłączenie urządzeń do instalacji elektrycznej powinno być przeprowadzone przez wykwalifikowanego instalatora.


Zachęcamy do skorzystania z oferty.