Fibaro SMART RANGERS
Fibaro SMART RANGERS
Skontaktuj się z nami
Wyślij zapytanie Tel. 530-440-332

Jesteś instalatorem i uważasz, że jesteś dobry? Teraz możesz dołączyć do grona najlepszych – Smart Rangers! To wyjątkowy program dla instalatorów współpracujących z marką FIBARO. Na szczęście nie potrzebujesz kosmicznych umiejętności, aby zostać jednym ze Smart Rangers.

Zachęcamy do przystąpienia do programu lojalnościowego przygotowanego przez producenta systemu Fibaro dla instalatorów, showroomów:

FIBARO SMART RANGERS https://smart-rangers.pl/

Aby wziąć udział w programie oraz walczyć o nagrodę główną należy:

1. Zarejestrować konto na stronie https://id.cloud.fibaro.com/

FAQ – Fibaro ID https://manuals.fibaro.com/faq-id-pl/

2. Odbyć szkolenie techniczne Fibaro w celu uzyskania certyfikatu
(formularz zgłoszeniowy na szkolenie: https://instalaton.pl/content/18-lista-szkolen)
,a następnie:
a) pobrać aplikację dla Instalatorów Installer Apphttps://itunes.apple.com/us/app/fibaro-installer-app/id1414461902?mt=8

Informacje ogólne o aplikacji: http://newsroom.fibaro.com/fibaro-instaler-app-ulatwieniem-dla-uzytkownikow-systemu-smart-home/ 


Ważne: aby brać udział w programie lojalnościowym FIBARO SMART RANGERS, należy składać zamówienia na sprzęt za pośrednictwem aplikacji Installer App.

b) Wypełnić formularz (RODO) do pełnej funkcjonalności Installer App:
https://www.fibaro.com/en/installers-tools-access-form

Uwaga: firmy, które odbyły szkolenie w naszym salonie (Katowice, ul. Armii Krajowej 64/3), a nie posiadają dostępu do Installer App proszone są o kontakt w celu przyznania uprawnień.

Prosimy przesłać do nas dane Fibaro ID osób, które były u nas na szkoleniu,a nie posiadają nadal dostępu do aplikacji Installer App:


Imię
Nazwisko
Fibaro ID (email, na który zarejestrowano konto)
Numer telefonu
Miasto


Ważne: Prosimy pamiętać, że konto Fibaro ID musi być indywidualne, założone na konkretną osobę, która odbyła szkolenie, a nie na firmę, która zgłaszała na szkolenie. Każde kolejne rozszerzenia uprawnień (Installer App, dostęp do Fibaro Academy, udział w programie Smart-Rangers), muszą być zakładane na dane podane przy rejestracji na Fibaro ID.


W przypadku pojawienia się pytań, prosimy o kontakt.

ZOBACZ NAGRODY