Centrale alarmowe VERSA Satel

Centrale VERSA

W ofercie sklepu internetowego instalaton.pl klient znajdzie zaawansowane centrale alarmowe Versa produkowane przez sprawdzoną firmę Satel. Składają się one z funkcjonalnej płyty głównej, panelu do alarmu, który obsługuje i nadzoruje cały system, modułów rozbudowy wejść i wyjść (w tym rozbudowanych ekspanderów posiadających aż 8 wejść) oraz z modułów komunikacyjnych. Centralki alarmowe Versa sprawdzają się w ochronie małych i średniej wielkości obiektów. Pozwala stworzyć system przewodowy, bezprzewodowy, a nawet hybrydowy. Skuteczna współpraca centrali alarmowej z kontrolerami zapewnia bardzo dobry zasięg działania tego urządzenia. Nasz sklep internetowy oferuje centrale alarmowe Versa w konkurencyjnych cenach.

4 Kategorie produktów

 • Płyty główne

  W specjalistycznej ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą profesjonalne rozwiązania spełniające wymagania systemów inteligentnego domu. Jest wśród nich między innymi płyta główna centrali Versa, wyprodukowana przez firmę Satel. Posiadamy różne modele tego produktu, różniące się między sobą pod względem ilości wejść i wyjść programowalnych na płycie. Płyta główna centrali alarmowej Versa to nowoczesna propozycja, która istotnie wpływa na wygodę oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami cennika.

 • Obsługa i nadzór systemu

  Sprawna obsługa i nadzór systemu to podstawowe funkcje, którymi powinien charakteryzować się każdy dobry system alarmowy. Oferujemy Państwu produkt dostosowany do potrzeb inteligentnego domu: panel obsługi i nadzoru systemu Versa, pochodzący od sprawdzonego producenta, jakim jest firma Satel. W specjalistycznej ofercie naszego sklepu internetowego zawarte są różne rodzaje manipulatorów, a także moduły sterowania i ekspandery Versa. Zapewniamy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania dla domu! Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z cennikiem naszych produktów.

 • Moduły rozbudowy wejść i wyjść

  Polecamy Państwa uwadze wysokiej jakości moduły rozbudowy wejść i wyjść należące do systemu, którego sercem jest centrala Versa. Ten specjalistyczny produkt przeznaczony jest dla nowoczesnych domów, w których stosuje się inteligentne, technologicznie zaawansowane rozwiązania. Wśród modułów rozbudowy wejść i wyjść Versa znajdują się ekspandery wejść, ekspandery wyjść czy kontrolery systemu bezprzewodowego. Wszystkie te propozycje można znaleźć w profesjonalnym asortymencie naszego sklepu internetowego. Zapewniamy szybkie, wygodne i skuteczne zakupy online.

 • Moduły komunikacyjne

  Moduł komunikacyjny Versa wyprodukowany przez zaufaną firmę Satel to nowoczesne rozwiązanie spełniające wymogi inteligentnego domu. Różne odmiany tego produktu mogą Państwo znaleźć w asortymencie naszego sklepu internetowego. Posiadamy kabel do podłączenia ETHM 1, moduł głosowy INT-VG czy ethernetowy moduł komunikacyjny ETHM- 1 Plus. Są to wygodne, bezprzewodowe moduły, które cieszą się pozytywnymi opiniami klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo, szybką wysyłkę, a także przystępną cenę. Zapraszamy do naszego sklepu online.