Centrale alarmowe INTEGRA Satel

Centrale INTEGRA

Sklep internetowy instalaton.pl oferuje klientom profesjonalne centrale alarmowe Integra, które stanowią serce ochrony alarmowej. Są one na tyle zaawansowane, że spełniają nie tylko funkcję alarmową, ale także kontroli dostępu. Bogata oferta modułów rozszerzeń sprawia, że obsługiwane mogą być zarówno niewielkie systemy, jak i rozległe instalacje. Klient znajdzie u nas m.in płyty główne, panele do alarmu (np. dotykowe i sensoryczne), czy moduły rozbudowy wejść i wyjść. Centralki alarmowe Integra produkowane przez firmę Satel zapewniają skuteczną ochronę dzięki obecności modułów komunikacyjnych i kontroli dostępu, czy konwerterom magistral. Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie online w korzystnej cenie.

6 Kategorii produktów

 • Płyty główne

  Płyta główna centrali alarmowej to zaawansowane urządzenie o wielu zastosowaniach. Nie tylko pełni ono funkcję alarmu, ale także sprawdza się przy realizacji systemów automatyki oraz kontroli dostępu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo bogaty wybór płyt głównych centrali alarmowej, które współpracują z systemem Integra, będącym jednym z popularniejszych rozwiązań dla inteligentnego domu. Najmniejsza z nich może obsługiwać 24, a największa aż 240 użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty płyt głównych przeznaczonych do centrali alarmowej. Oferujemy pewne i sprawdzone rozwiązania, które dostępne są w przystępnej cenie.

 • Obsługa i nadzór systemu

  W specjalistycznym asortymencie naszego sklepu internetowego klienci znajdą wysokiej jakości panele obsługi wyprodukowane przez firmę Satel i współpracujące z systemem Integra. Są to nowoczesne rozwiązania dla inteligentnego domu. W ofercie dotykowych paneli obsługi i nadzoru systemu znajdują się między innymi manipulatory, w tym propozycje z monitorem LCD lub sensoryczne, a także klawiatury wielofunkcyjne czy strefowe. Każdy panel obsługi systemu Integra wyróżnia się najwyższą jakością wykonania, efektywnym działaniem, a także przystępną ceną. Zapraszamy do naszego sklepu online.

 • Moduły rozbudowy wejść i wyjść

  Moduły rozbudowy wejść i wyjść to nowoczesne urządzenia, przystosowane do wymagań inteligentnego domu. Pochodzą one od zaufanego producenta, jakim jest firma Satel i efektywnie współpracują z systemem Integra. Znajdą je Państwo w rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego. Można wśród wyróżnić następujące propozycje: moduły adresujące alarmem, ekspander wejść, ekspander wyjść czy podcentrale do systemów alarmowych. Niektóre moduły współpracują także z systemem Versa. Oferujemy profesjonalne doradztwo i korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalistyczną ofertą modułów rozbudowy wejść i wyjść, które podwyższają jakość domowego systemu alarmowego.

 • Moduły komunikacyjne

  W ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą zaawansowane rozwiązania dla inteligentnego domu, w tym wyspecjalizowane moduły komunikacyjne Satel. Prezentowane produkty współpracują z systemem Integra i dzielą się na następujące serie: ETHM-1, ETHM-2 i ETHM-1 Plus. Wśród modułów komunikacyjnych dostępnych w naszym asortymencie zawarte są między innymi terminale akustycznej weryfikacji alarmu, moduły głosowe czy moduły zastępujące linię telefoniczną. Zakupy w naszym sklepie online to gwarancja najwyższej jakości i jednocześnie przystępnej ceny.

 • Konwertery magistral

  Konwerter magistrali to jedna z propozycji zawartych w specjalistycznej ofercie naszego sklepu internetowego. Pochodzą one od sprawdzonego producenta Satel i są kompatybilne z systemem Integra. Zapewniają one skuteczną i zaawansowaną rozbudowę alarmu Satel, dzięki czemu dom zyskuje jeszcze lepsze zabezpieczenie przed niepożądanymi wydarzeniami i nieproszonymi gośćmi. Wśród konwerterów magistrali dostępnych w naszym sklepie online można wyróżnić moduł INT-RS Plus, konwerter światłowodowy INT-FI oraz moduł INT-KNX-2. Zapewniamy szybkie, wygodne zakupy online, a także korzystne ceny.

 • Moduły kontroli dostępu

  Moduł kontroli dostępu to rozwiązanie dostosowane do potrzeb inteligentnego domu, które pozwala na skuteczną ochronę oraz nadzór budynku mieszkalnego czy firmowego. Moduły znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego zostały wyprodukowane przez firmę Satel, sprawdzonego producenta wyspecjalizowanych urządzeń mechanicznych. Moduły kontroli dostępu są przystosowane do wymagań systemu Integra. W naszym asortymencie klienci znajdą między innymi karty zbliżeniowe, czytniki kart zbliżeniowych, czytniki pastylek, a także zamki szyfrowe. Zapewniamy korzystny cennik i profesjonalną obsługę przy zakupie modułów kontroli dostępu.