Obudowy Alarmów, Centrali Alarmowych

Obudowy

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się obudowy do centrali alarmowych. Są to wysokiej jakości produkty wykonane przez firmę Satel. Można wśród nich wyróżnić modele natynkowe oraz podtynkowe. Ze względu na materiał wykonania, obudowy do centrali alarmowych, dostępne w naszym sklepie online, można podzielić na następujące rodzaje: metalowe z transformatorem, metalowe, plastikowe. Proponowane obudowy centrali alarmowej mogą być wyposażone w zasilacze różnego typu. Produkty różnią się też pojemnością, czyli miejscem jakie zostało przeznaczone na akumulator. Oferujemy zaawansowane rozwiązania dla inteligentnego domu, które dostępne są w korzystnej cenie.

3 Kategorie produktów

  • Metalowe z transformatorem

    W specjalistycznym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się profesjonalne obudowy do centrali alarmowych, w tym modele metalowe z transformatorem. Znajdują one zastosowanie w takich centralach jak na przykład Integra. Produkty zostały wykonane przez firmę Satel, zaufanego producenta profesjonalnych urządzeń do systemów alarmowych. Prezentowane obudowy metalowe z transformatorem spełniają szereg wymagań zawartych w normach ustalonych dla tego rodzaju urządzeń. Są funkcjonalne, posiadają skuteczne zabezpieczenia antysabotażowe, a przy tym zostały wykonane z trwałych, wytrzymałych i estetycznych materiałów. W naszym sklepie online obudowy metalowe z transformatorem można kupić w przystępnej cenie.

  • Metalowe

    Obudowy metalowe dostępne w naszym sklepie internetowym to idealne dopełnienie profesjonalnych systemów alarmowych. Posiadamy propozycje wykonane z różnych materiałów, w tym również obudowy metalowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach, wyróżniają się solidnym, minimalistycznym wykonaniem, a także rozsądną ceną. Metalowe obudowy do systemów alarmowych stanowią skuteczne zabezpieczenie dla manipulatorów. Oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również profesjonalne doradztwo, a także terminową realizację zamówienia. Z powodzeniem pomagamy naszym klientom tworzyć wyższy poziom domowego komfortu.

  • Plastikowe

    Plastikowe obudowy alarmów to jedna z propozycji produktów obecnych w specjalistycznym asortymencie naszego sklepu internetowego. Zostały one wyprodukowane przez firmę Satel, która cieszy się powszechnym uznaniem w branży systemów alarmowych. Prezentowane plastikowe obudowy do centrali alarmowych zapewniają prostą i szybką instalację, a także posiadają szereg udogodnień, takich jak na przykład ochrona sabotażowa przed otwarciem. Obudowy dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu klienci mogą swobodnie dopasować ten produkt do własnych potrzeb. Jest to wygodne, bezpieczne i dyskretne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym nowoczesnym domu. Zapewniamy korzystny cennik oraz profesjonalne doradztwo.