Zasilanie do Alarmu

Zasilanie

Asortyment sklepu internetowego Instalaton.pl obejmuje specjalistyczne elementy wyposażenia systemu alarmowego, w tym zasilacze do alarmu, które charakteryzuje wysoka wydajności i efektywność, co zapewnia nieprzerwane działanie akumulatora. Dysponujemy buforowymi zasilaczami systemu alarmowego, transformatorami, a także modułami zabezpieczającymi.

Zasilacze buforowe stwarzają Państwu możliwość zasilania systemu alarmowego na różnym poziomie wydajności prądowej, zależnie od potrzeb. Posiadają przy tym takie udogodnienia jak na przykład akustyczna sygnalizacja awarii, czy zabezpieczenie przed pełnym rozładowaniem akumulatora. Dysponujemy także dwoma rodzajami transformatorów (40VA i 60VA),które znacząco podwyższają poziom działania akumulatorów i jednocześnie wyróżniają się pod względem niskiej ceny. Właściwe zasilanie alarmu powinno uwzględniać także moduły zabezpieczające. U nas Klient znajdzie moduł zabezpieczenia akumulatora, a także moduł zabezpieczający wyjście zasilacza. Każdy z nich jest uniwersalny, co zonacza, że współpracuje ze wszystkimi zasilaczami, w którym brakuje ochrony tego rodzaju. Moduły podwyższają bezpieczeństwo systemu alarmowego i posiadają atrakcyjny cennik.

Zakup online sprzyja szybkiemu i wygodnemu, a jednocześnie profesjonalnemu zaprojektowaniu inteligentnego domu.

3 Kategorie produktów

 • Zasilacze buforowe

  Zasilacze buforowe dostępne w asortymencie sklepu internetowego instalaton.pl to urządzenia o wysokiej efektywności, dzięki którym system alarmowy może pracować bez przerw, nawet wtedy, gdy zasilanie podstawowe ulegnie uszkodzeniu.

  Poszczególne rodzaje zasilaczy impulsowych różnią się łączną wydajnością prądową (od 1,5 do 5 A). Każdy z nich wyposażony jest w zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe, a także posiada kilka wyjść OC, które przystosowane są do nadzoru zdalnego. Proponowane rozwiązania są na tyle inteligentne, że optycznie informują o stanie zasilania sieciowego i akumulatora, a także o etapie procesu ładowania.

  Zasilacze buforowe do systemu alarmowego produkowane są przez firmę Satel, która cieszy się renomą w branży zabezpieczeń alarmowych.

 • Transformatory

  Transformator do alarmów dostępny w ofercie sklepu internetowego instalaton.pl to skuteczne zabezpieczenie ciągłości działania centrali alarmowej. Posiadamy dwa rodzaje urządzeń tego rodzaju, które różnią pomiędzy sobą pod względem natężenia prądu elektrycznego (0,8 A i 2,22 A), a także stopnia ochrony (IP43 TR, IP43). Każdy z nich jest odpowiedni zarówno do obudowy OPU-3 P, jak i do obudowy OPU-4 P.

  Transformatory do centrali alarmowej znajdujące się w naszej ofercie zostały wyprodukowane przez firmę NORATEL, światowego lidera w produkcji transformatorów niskonapięciowych. Cały asortyment dostępny jest online i w konkurencyjnej cenie. Nasi klienci inwestują w bezpieczeństwo i pewność, a my inwestujemy w to, by dostarczyć im najwyższej jakości wyposażenie alarmowe.

 • Moduły zabezpieczające

  Każdy profesjonalny system alarmowy powinien być wyposażony w odpowiednie zabezpieczenie akumulatora przed rozładowaniem. Sklep internetowy instalaton.pl posiada w swoim asortymencie moduły zabezpieczające do alarmu. Te specjalistyczne urządzenia produkowane przez firmę Satel posiadają funkcję odłączania akumulatora od obciążenia wtedy, kiedy jest on zagrożony całkowitym rozładowaniem. Zabezpieczenia akumulatora alarmu współpracują także ze wszystkimi urządzeniami, które nie są wyposażone w tego rodzaju ochronę.

  Zabezpieczenia akumulatora do alarmu to skuteczna ochrona systemu alarmowego, która dostępna jest w korzystnej cenie.