Akumulatory Do Alarmu

Akumulatory

W sklepie internetowym Instalaton.pl znajdą Państwo wysokiej jakości akumulatory do alarmów, wśród których znajdują się tak wyselekcjonowane propozycje jak bezobsługowe akumulatory do alarmu AGM-ZEUS, posiadające budowę ołowiowo-kwasową, akumulatory do centrali alarmu FENIKS, które również nie wymagają obsługi, a także pracujące cyklicznie baterie alarmowe MWPower.

Kwasowo-ołowiowe akumulatory do systemu alarmowego to wydajne i wygodne w użyciu źródło energii elektrycznej. Właściwe użytkowanie (np. w tym poprawna instalacja) pozwala na zwiększenie ich żywotności i wydajności, a przy tym są dostępne w atrakcyjnej cenie. Baterie do alarmu Feniks pracują zarówno buforowo, jak i cyklicznie, co sprawia, że cieszą się popularnością i pozytywnymi opiniami Klientów. Z kolei akumulatory do alarmu MWPower sprawdzają się w systemach zasilania awaryjnego, a najczęstsze zastosowania baterii z tej serii dotyczy zasilania rezerwowego w kasach fiskalnych, czy systemach automatyki. Stanowią także źródło energii dla urządzeń przenośnych i mogą skutecznie zasilać wszystkie silniki pracujące w trybie pracy cyklicznej. Ich projektowana żywotność wynosi nawet do około 10 lat, a koszt nie jest wygórowany.

Oferowane przez nas akumulatory do alarmów różnią się pod względem parametrów, takich jak pojemność, napięcie nominalne, czy wymiar. Ich dostępność online sprawia, że Klient bez wychodzenia z domu może zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt.

23 Produktów

na stronę

1 - 9 produktów