Sygnalizatory alarmowe

Sygnalizatory

Sklep internetowy instalaton.pl stwarza klientom możliwość posiadania nowoczesnego systemu alarmowego na terenie swojego obiektu. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pozwala na odpowiedzialne zarządzaniem mieniem. Jednym z podstawowych komponentów tego rozwiązania jest sygnalizator wewnętrzny firmy Satel, który jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego.

Wśród różnorodnych modeli akustycznych sygnalizatorów alarmowych posiadamy między innymi sygnalizatory bezprzewodowe, sygnalizatory wyposażone w zasilanie awaryjne, czy zapewniające możliwość wyboru sygnału alarmowego. Niektóre z oferowanych sygnalizatorów wewnętrznych spełniają wymagania normy EN50131 Grade 2. Jest to wiarygodny dowód na to, że są to urządzenia solidne i skuteczne. Produkty dostępne są online w przystępnej cenie.

3 Kategorie produktów

 • Sygnalizatory zewnętrzne

  W specjalistycznym asortymencie sklepu internetowego instalaton.pl znajdą Państwo optyczno-akustyczne sygnalizatory zewnętrzne, które niezawodnie poinformują o zadziałaniu systemu alarmowego w razie potencjalnego niebezpieczeństwa.

  Te nowoczesne urządzenia posiadają także skuteczne zabezpieczenie antysabotażowe, które chroni przed otwarciem obudowy, czy oderwaniem od podłoża. Układ elektroniki jest impregnowany co zapewnia odporność na wpływ warunków zewnętrznych.

  O wysokiej jakości sygnalizatorów zewnętrznych świadczy choćby to, że są produkowane przez firmę Satel, która cieszy się na rynku zaufaniem i pozytywnymi opiniami ze strony klientów.

 • Sygnalizatory wewnętrzne

  Sklep internetowy instalaton.pl stwarza klientom możliwość posiadania nowoczesnego systemu alarmowego na terenie swojego obiektu. Gwarantuje to bezpieczeństwo i pozwala na odpowiedzialne zarządzaniem mieniem. Jednym z podstawowych komponentów tego rozwiązania jest sygnalizator wewnętrzny firmy Satel, który jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego. Wśród różnorodnych modeli akustycznych sygnalizatorów alarmowych posiadamy między innymi sygnalizatory bezprzewodowe, sygnalizatory wyposażone w zasilanie awaryjne, czy zapewniające możliwość wyboru sygnału alarmowego. Niektóre z oferowanych sygnalizatorów wewnętrznych spełniają wymagania normy EN50131 Grade 2. Jest to wiarygodny dowód na to, że są to urządzenia solidne i skuteczne. Produkty dostępne są online w przystępnej cenie.

 • Sygnalizatory akcesoria