Detekcja zewnętrzna 

Detekcja zewnętrzna

Bezpieczny budynek, czyli czujniki zewnętrzne i bariery alarmowe

W naszym sklepie internetowym dostępne są wysokiej jakości systemy detekcji zewnętrznej, w tym czujniki zewnętrzne i bariery alarmowe. Jest wśród nich zaawansowany czujnik podczerwieni Satel o niskim poborze prądu oraz bariera alarmowa posiadająca aktywną barierę podczerwieni, która gwarantuje ochronę obwodową. Prezentowane czujniki zewnętrzne posiadają szeroki zasięg działania, estetyczny wygląd i wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Wśród czujek zewnętrznych dostępna jest też czujka wibracyjna i magnetyczna oraz czujnik sufitowy. Czujniki zewnętrzne i bariery alarmowe zawarte w naszej ofercie online to inwestycja w bezpieczeństwo budynku. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem czujników zewnętrznych.

2 Kategorie produktów

  • Czujniki zewnętrzne

    W specjalistycznym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się zaawansowane i kompleksowe rozwiązania inteligentnego domu. Jest wśród nich zewnętrzny czujnik ruchu. Ten nowoczesny produkt wyróżnia się niskim poborem prądu i stanowi kluczowy element skutecznego systemu alarmowego. W ofercie znajdują się zarówno czujniki ruchu na podczerwień, jak i rozwiązania bazujące na cyfrowym algorytmie detekcji, w tym zewnętrzny czujnik sufitowy czy czujka wibracyjna i magnetyczna. Produkty dostępne są w atrakcyjnej cenie i stanowią gwarancję wygody i bezpieczeństwa dla domowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami cennika.

  • Bariery alarmowe

    Bariery alarmowe zawarte w wyselekcjonowanej ofercie naszego sklepu internetowego to zaawansowane rozwiązania dla inteligentnego domu. Zostały one wyprodukowane przez firmę Satel, która posiada duże doświadczenie w branży. Aktywna bariera podczerwieni posiada zasięg do 20 m i jest łatwa w zamocowaniu. W naszym sklepie online można ją kupić w korzystnej cenie. Prezentowane bariery alarmowe można zamontować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Produkty cieszą się pozytywnymi opiniami wśród wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

1 Produkt


1 produkt