Centrale alarmowe SATEL 

Centrale alarmowe SATEL

Centrale alarmowe to urządzenia odpowiedzialne za sterowanie modułami alarmowymi. Innymi słowy, centrala alarmowa jest sercem układu zabezpieczającego Państwa budynek przed włamaniem, zalaniem czy pożarem.

Zaopatrując się w centralę alarmową SATEL mają Państwo możliwość jednoczesnej integracji wielu systemów odpowiadających za komfort użytkowania mieszkania. Dzięki możliwości współpracy czujek, w tym alarmów bezprzewodowych, zyskują Państwo jeden zintegrowany system odpowiedzialny za Państwa poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo centralki alarmowe SATEL to urządzenia wszechstronne z możliwością elastycznej rozbudowy. Wyposażone są w przyjazny interfejs zapewniający łatwą codzienną obsługę.

Cena centrali alarmowej zależy przede wszystkim od jej możliwości oraz funkcjonalności. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące central alarmowych oraz ich specyfikacji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

8 Kategorii produktów

 • Centrale INTEGRA

  Sklep internetowy instalaton.pl oferuje klientom profesjonalne centrale alarmowe Integra, które stanowią serce ochrony alarmowej. Są one na tyle zaawansowane, że spełniają nie tylko funkcję alarmową, ale także kontroli dostępu. Bogata oferta modułów rozszerzeń sprawia, że obsługiwane mogą być zarówno niewielkie systemy, jak i rozległe instalacje. Klient znajdzie u nas m.in płyty główne, panele do alarmu (np. dotykowe i sensoryczne), czy moduły rozbudowy wejść i wyjść. Centralki alarmowe Integra produkowane przez firmę Satel zapewniają skuteczną ochronę dzięki obecności modułów komunikacyjnych i kontroli dostępu, czy konwerterom magistral. Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie online w korzystnej cenie.

 • Centrale PERFECTA

  Prosta konfiguracja, intuicyjna obsługa i wygodne sterowanie - tymi cechami odznacza się system alarmowy bazujący na centrali PERFECTA. Serię tę tworzą cztery urządzenia: PERFECTA 16 i PERFECTA 32, które umożliwiają stworzenie tradycyjnego systemu przewodowego, oraz PERFECTA 16-WRL i PERFECTA 32-WRL, których konstrukcja umożliwia stworzenie instalacji bezprzewodowej lub hybrydowej.

 • Centrale VERSA

  W ofercie sklepu internetowego instalaton.pl klient znajdzie zaawansowane centrale alarmowe Versa produkowane przez sprawdzoną firmę Satel. Składają się one z funkcjonalnej płyty głównej, panelu do alarmu, który obsługuje i nadzoruje cały system, modułów rozbudowy wejść i wyjść (w tym rozbudowanych ekspanderów posiadających aż 8 wejść) oraz z modułów komunikacyjnych. Centralki alarmowe Versa sprawdzają się w ochronie małych i średniej wielkości obiektów. Pozwala stworzyć system przewodowy, bezprzewodowy, a nawet hybrydowy. Skuteczna współpraca centrali alarmowej z kontrolerami zapewnia bardzo dobry zasięg działania tego urządzenia. Nasz sklep internetowy oferuje centrale alarmowe Versa w konkurencyjnych cenach.

 • Centrale CA-10

  Centrale alarmowe CA-10 firmy Satel zawarte w ofercie naszego sklepu internetowego to produkty często stosowane w systemach inteligentnego domu. Zapewniają one mieszkańcom pełen komfort oraz bezpieczeństwo, a więc korzyści, które istotnie wpływają na codzienną jakość życia. Wśród centrali alarmowych CA-10 obecnych w naszym asortymencie można wyróżnić płytę główną centrali CA-10P, manipulatory CA-10 LED czy ekspandery do centrali alarmowej CA-10E. Zakup tych produktów pozwala zyskać większą kontrolę nad własnym otoczeniem: szybko, wygodnie i na czas.

 • Centrale CA-6

  Polecamy Państwa uwadze centrale alarmowe CA-6, będące niezbędnym elementem we wszystkim budynkach, w których stosuje się systemy inteligentnego domu. W rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi centrala alarmowa CA-6P, manipulator do alarmu czy syntezator mowy. Są to nowoczesne, technologicznie zaawansowane rozwiązania, które zostały wyprodukowane przez zaufaną firmę Satel. Proponowane centrale CA-6 gwarantują wygodę i bezpieczeństwo każdego dnia. W naszym sklepie online można kupić je w korzystnej cenie.

 • Centrale CA-5

  W specjalistycznym asortymencie naszego sklepu internetowego mogą Państwo znaleźć zaawansowane rozwiązania, spełniające wymagania systemów inteligentnego domu. Znajdują się wśród nich między innymi centrale alarmowe CA-5, przeznaczone głównie do ochrony niewielkich obiektów i zdolne do współpracy z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi. W ofercie zawarte są klawiatury do alarmu oraz płyta główna. Produkty pochodzą od zaufanej firmy Satel oraz posiadają szczegółową instrukcję. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami cennika obowiązującego dla centrali CA-5.

 • Centrale CA-5 Plus

  Zachęcamy do bliższego zapoznania się z charakterystyką naszych produktów, wśród których znajdują się między innymi centrale alarmowe CA-5 Plus wyprodukowane przez firmę Satel. Są to zaawansowane zestawy, w skład których wchodzą 4 podstawowe elementy: centrala CA-5 Plus, czterozakresowa antena, manipulator oraz kabel. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują systemu inteligentnego domu, który będzie prosty w montażu, a przy tym wyposażony w liczne funkcje komunikacyjne. Centrale CA-5 Plus sprawdzą się zwłaszcza do ochrony mniejszych obiektów, takich jak kioski, mieszkania czy lokale usługowe.

 • Centrale CA-4V1

  W ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą centrale CA-4V1, które pochodzą od sprawdzonego producenta, jakim jest firma Satel. Te intuicyjne, zaawansowane produkty sprawdzą się zwłaszcza w małych budynkach, w których liczy się komfort i bezpieczeństwo, a także nie ma potrzeby dalszej rozbudowy systemu. Do centrali alarmowej CA-4V1 można dołączyć nowoczesną klawiaturę do alarmu CA-4 VKLED. W naszym sklepie online klienci mogą liczyć na wygodny zakup najwyższej jakości produktów, które są dostępne w korzystnych cenach.

1 Produkt


 • 1 Recenzje

  • Liczba wejść przewodowych: 8 (max. 32)
  • Liczba wyjść przewodowych: 4 (max. 16)
  • Wbudowany komunikator GSM/GPRS
  • Obsługa dwóch kart SIM (nano-SIM)
  • 2 strefy (grupy wejść)
  • Złącze SMA (bez anteny)
   • Obsługa urządzeń radiowych 433MHz MICRA:
    -do 16 czujek
    -do 4 sygnalizatorów
    -do 4 manipulatorów
    -do 15 pilotów

  1 007,37 zł brutto

  819,00 zł netto

  819,00 zł netto
1 produkt