Kamery IP 

Kamery IP

Monitoring IP, zwany także sieciowym, to system nadzoru wideo, które opiera się na rozwiązaniu cyfrowym. Sprawia to, że jest on pozbawiony zakłóceń, dzięki czemu może być stosowany do skutecznej ochrony zarówno domów mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Kamera IP stanowi istotny element monitoringu, ponieważ dostarcza wysokiej jakości obraz, który można wielokrotnie przybliżyć. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że obraz może być przesyłany na znaczne odległości za pośrednictwem Internetu lub sieci komputerowej.

Kamery IP dostępne w naszym sklepie internetowym są przeznaczone zarówno do użytku zewnętrznego (np. podwórko, garaż, drzwi wejściowe),jak i do użytku wewnętrznego (np. pokój dziecięcy, salon czy wnętrze sklepu). Znajdują się wśród nich kamery IP tubowe, kopułowe, szybkoobrotowe oraz kamery IP specjalnego zastosowania. Produkty charakteryzują się wysoką rozdzielczością i czułością, są wyposażone w oświetlacz na podczerwień, a także posiadają w większości standardowy obiektyw. Na szczególną uwagę zasługują kamery IP specjalnego zastosowania (zwłaszcza kamera typu FISHEYE), które sprawdzają się przede wszystkim w obiektach wymagających zwiększonej ochrony, bardziej narażonych na kradzieże, takich jak choćby duże biura i banki). Produkty te posiadają między innymi takie udogodnienia jak obsługa trzech strumieni kodowania, szerokokątny obiektyw, czy funkcje inteligentnej analizy obrazu.

Dostarczamy Państwu zaawansowany monitoring, który można nabyć w szybki i wygodny sposób, ponieważ umożliwiamy zakup online. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym cennikiem.

4 Kategorie produktów

4 Produkty


1 - 4 produktów