Wideodomofony 

Wideodomofony

Wideodomofony to najnowsza generacja sprzętu służącego ochronie budynków. Zaletą tych nowoczesnych urządzeń jest m.in. możliwość identyfikacji rozmówcy przed wpuszczeniem go do budynku. Za pomocą domofonu z wbudowaną kamerą, możliwy jest podgląd wejścia, a także nawiązania rozmowy.

 

Wideodomofony zapewniają możliwość identyfikacji osoby odwiedzającej naszą posesję. Dzięki zastosowaniu wysokiej rozdzielczości kamery, nasze domofony sprawnie kontrolują dostęp do budynku, zapewniając Państwu wysoki poziom poczucia bezpieczeństwa.

1 Kategoria

  • KENWEI

    Wideodomofon Kenwei jest sprzętem najnowszej generacji umożliwiającym skuteczną ochronę budynków. Posiada domofon z wbudowaną kamerą, który pozwala na podgląd wejścia i nawiązanie rozmowy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo takie produkty marki Kenwei jak panele zewnętrzne do domofonu, wideomonitory z kolorowym wyświetlaczem i dotykową klawiaturą, czy wideomonitory głośnomówiące. Posiadamy też unifony słuchawkowe, w tym współpracujące z monitorem, czy zapewniające pełną obsługę wejścia (nasłuch, rozmowa, otwarcie elektrozaczepu). W ofercie dostępne są również zestawy wideodomofonowe z obsługą nawet do 6 kamer, systemy wielolokatorskie, zwory elektromagnetyczne, czy akcesoria, np. zasilacze, czy centrale alarmowe z komunikacją GSM.