Monitoring AHD, HD-TVI 

Monitoring AHD, HD-TVI

Monitoringiem AHD nazywamy technologię przesyłania obrazu za pomocą wysokiej rozdzielczości HD. Takie rozwiązania znacząco przewyższają dotychczasowe systemy monitoringu domowego w tym, rozwiązania cctv ip. Nasze innowacyjne systemy telewizji przemysłowej AHD zalecane są klientom, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu, dostępu do monitoringu przez internet, a także zależy im na dyskrecji i efektywności działania.

Jednocześnie za pomocą specjalistycznych modułów kamer AHD, umożliwia się naszym klientom sprawny monitoring przemysłowy. Dobre kamery AHD stosowane są także do monitoringu bezprzewodowego, cechują się wysokiej klasy przetwornikiem. Równocześnie posiadają cyfrową stabilizację obrazu oraz duży zasięg reflektora podczerwieni, który pozwala na identyfikację osób przebywających w pobliżu.

5 Kategorii produktów

 • Kamery AHD, HD-TVI

  Kamery AHD to urządzenia, których zasada działania opiera się na technologii przesyłania obrazu wysokiej rozdzielczości. Systemy te wykorzystują najnowocześniejszy standard jakości obrazu 720p lub 1080p. Kamery do monitoringu online (AHD) znajdują swoje zastosowanie do ochrony budynków przed włamaniami, można je także zastosować do unowocześnienia dotychczasowego systemu monitoringu IP znajdującego się w Państwa firmie bądź mieszkaniu. Kamery AHD to innowacyjne systemy do monitoringu domu. Wykorzystują połączenia przewodowe do przesyłania informacji na odległość. Dzięki takiemu zastosowaniu technologii, możliwe jest ustawienie kamery w miejscu najbardziej narażonym na włamanie. Równocześnie oferowane systemy posiadają duży zasięg reflektora podczerwieni, a także cyfrową stabilizację obrazu. Pozwala to na kompleksowe wykrywanie intruzów w otoczeniu budynku.

 • Rejestratory AHD,HD-TVI

  AHD (Analog High Definition) to nowoczesna technologia, która łączy w sobie cechy telewizji analogowej oraz telewizji IP. Takie połączenie sprawia, że za pomocą kabla koncentrycznego możliwe jest przesyłanie obrazu w wysokiej rozdzielczości HD i Full HD. Odległość przesyłu może osiągnąć nawet 500 m. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu zaawansowane rejestratory przystosowane do technologii AHD, które są zdolne do automatycznego wykrywania typu sygnału kamery. Sprawia to, że nie ma już potrzeby definiowania rodzaju kamery. Wystarczy ją tylko podłączyć, a rejestrator sam dostosuje sygnał wejściowy.

  Nowoczesne rejestratory AHD dostępne w naszej ofercie wyróżniają się między innymi pod względem takich zalet jak posiadanie nawet do kilkunastu kanałów wideo i audio, obecność zaawansowanego oprogramowania sieciowego, czy magazynowanie lokalne. Dzięki powyższym właściwościom rejestratory AHD bardzo dobrze sprawdzają się w zaawansowanym monitoringu. Osoby zainteresowane taką formą ochrony mienia zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym. Zapewniamy wysoką jakość, najnowsze technologie oraz korzystną cenę. Zakup rejestratora kamer AHD jest równie nowoczesny jak sam produkt, ponieważ może się odbywać się online.

 • Akcesoria AHD

  Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości akcesoria AHD. Są to dodatki do rejestratorów i akcesoria do kamer CCTV (telewizyjne systemy dozorowe), które usprawniają działanie systemów monitoringu. W bogatej ofercie sklepu internetowego posiadamy między innymi takie akcesoria AHD jak szybko złącze zasilania, dostępne w wersji damskiej i męskiej, łączniki, sterowniki do kamer, transformatory czy puszki montażowe. Proponowane akcesoria do monitoringu AHD zauważalnie podwyższają skuteczność rozwiązań dla inteligentnego domu, takich jak na przykład system Fibaro. Potwierdzają to opinie wielu klientów. Oferujemy szybkie, wygodne zakupy online w dobrej cenie, a przy tym służymy fachową poradą. Dzięki temu klienci mają pewność, że wybrane akcesoria do monitoringu AHD zapewnią im skuteczną ochronę budynków, zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

 • Obiektywy do kamer AHD

  W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo specjalistyczne produkty, które sprawdzą się w nowoczesnych rozwiązaniach dla inteligentnego domu. Są wśród nich obiektywy do kamer monitoringu AHD, które zostały wykonane z najlepszych materiałów i wykorzystano w nich zaawansowane technologie. Produkty odgrywają istotną rolę w procesie skutecznego, a przy tym wygodnego monitoringu budynków. Obiektywy do kamer przemysłowych pochodzą od zaufanego producenta, jakim jest firma Evetar. W naszym sklepie online można je kupić w przystępnej cenie. Obiektywy do kamer monitoringu AHD można zastosować w systemie Fibaro. Najwyższa jakość i korzystny cennik, to wyróżnia nasze produkty. Możemy się poszczycić wieloma pozytywnymi opiniami ze strony naszych klientów.

 • Dyski

30 Produktów

na stronę

1 - 9 produktów