Monitoring AHD 

Monitoring AHD

Monitoringiem AHD nazywamy technologię przesyłania obrazu za pomocą wysokiej rozdzielczości HD. Takie rozwiązania znacząco przewyższają dotychczasowe systemy monitoringu domowego w tym, rozwiązania cctv ip. Nasze innowacyjne systemy telewizji przemysłowej AHD zalecane są klientom, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu, dostępu do monitoringu przez internet, a także zależy im na dyskrecji i efektywności działania.

Jednocześnie za pomocą specjalistycznych modułów kamer AHD, umożliwia się naszym klientom sprawny monitoring przemysłowy. Dobre kamery AHD stosowane są także do monitoringu bezprzewodowego, cechują się wysokiej klasy przetwornikiem. Równocześnie posiadają cyfrową stabilizację obrazu oraz duży zasięg reflektora podczerwieni, który pozwala na identyfikację osób przebywających w pobliżu.

5 Kategorii produktów

 • Kamery AHD

  Kamery AHD to urządzenia, których zasada działania opiera się na technologii przesyłania obrazu wysokiej rozdzielczości. Systemy te wykorzystują najnowocześniejszy standard jakości obrazu 720p lub 1080p. Kamery do monitoringu online (AHD) znajdują swoje zastosowanie do ochrony budynków przed włamaniami, można je także zastosować do unowocześnienia dotychczasowego systemu monitoringu IP znajdującego się w Państwa firmie bądź mieszkaniu. Kamery AHD to innowacyjne systemy do monitoringu domu. Wykorzystują połączenia przewodowe do przesyłania informacji na odległość. Dzięki takiemu zastosowaniu technologii, możliwe jest ustawienie kamery w miejscu najbardziej narażonym na włamanie. Równocześnie oferowane systemy posiadają duży zasięg reflektora podczerwieni, a także cyfrową stabilizację obrazu. Pozwala to na kompleksowe wykrywanie intruzów w otoczeniu budynku.

 • Rejestratory AHD

  AHD (Analog High Definition) to nowoczesna technologia, która łączy w sobie cechy telewizji analogowej oraz telewizji IP. Takie połączenie sprawia, że za pomocą kabla koncentrycznego możliwe jest przesyłanie obrazu w wysokiej rozdzielczości HD i Full HD. Odległość przesyłu może osiągnąć nawet 500 m. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu zaawansowane rejestratory przystosowane do technologii AHD, które są zdolne do automatycznego wykrywania typu sygnału kamery. Sprawia to, że nie ma już potrzeby definiowania rodzaju kamery. Wystarczy ją tylko podłączyć, a rejestrator sam dostosuje sygnał wejściowy.

  Nowoczesne rejestratory AHD dostępne w naszej ofercie wyróżniają się między innymi pod względem takich zalet jak posiadanie nawet do kilkunastu kanałów wideo i audio, obecność zaawansowanego oprogramowania sieciowego, czy magazynowanie lokalne. Dzięki powyższym właściwościom rejestratory AHD bardzo dobrze sprawdzają się w zaawansowanym monitoringu. Osoby zainteresowane taką formą ochrony mienia zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym. Zapewniamy wysoką jakość, najnowsze technologie oraz korzystną cenę. Zakup rejestratora kamer AHD jest równie nowoczesny jak sam produkt, ponieważ może się odbywać się online.

 • Akcesoria AHD

 • Obiektywy do kamer AHD

 • Dyski