Monitoring IP 

Monitoring IP

Monitoring IP jest systemem monitoringu działającym z wykorzystaniem serwera i specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Zapis takiego bezprzewodowego monitoringu wizyjnego odbywa się więc przez internet, z wykorzystaniem dowolnej sieci, np. telewizji kablowej lub światłowodów. Obraz monitoringu online zachowywany jest na serwerze, dzięki czemu zniszczenie kamery nie powoduje utraty wcześniej zapisanych nagrań cyfrowych. Jest to znacznie bardziej nowoczesna telewizja przemysłowa niż od lat stosowana analogowa wersja monitoringu CCTV.

Monitoring domowy IP może być obsługiwany także przez urządzenia mobilne. Jest dyskretny i efektywny – cyfrowy zapis obrazu wyróżnia się wysoką jakością, ułatwiając identyfikację ewentualnych sprawców włamania. Sprzęt może być montowany zarówno w domu lub firmie, jak również w formie ukrytego monitoringu zewnętrznego wokół posesji.

6 Kategorii produktów

 • Kamery IP

  Monitoring IP, zwany także sieciowym, to system nadzoru wideo, które opiera się na rozwiązaniu cyfrowym. Sprawia to, że jest on pozbawiony zakłóceń, dzięki czemu może być stosowany do skutecznej ochrony zarówno domów mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Kamera IP stanowi istotny element monitoringu, ponieważ dostarcza wysokiej jakości obraz, który można wielokrotnie przybliżyć. Dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że obraz może być przesyłany na znaczne odległości za pośrednictwem Internetu lub sieci komputerowej.

  Kamery IP dostępne w naszym sklepie internetowym są przeznaczone zarówno do użytku zewnętrznego (np. podwórko, garaż, drzwi wejściowe),jak i do użytku wewnętrznego (np. pokój dziecięcy, salon czy wnętrze sklepu). Znajdują się wśród nich kamery IP tubowe, kopułowe, szybkoobrotowe oraz kamery IP specjalnego zastosowania. Produkty charakteryzują się wysoką rozdzielczością i czułością, są wyposażone w oświetlacz na podczerwień, a także posiadają w większości standardowy obiektyw. Na szczególną uwagę zasługują kamery IP specjalnego zastosowania (zwłaszcza kamera typu FISHEYE), które sprawdzają się przede wszystkim w obiektach wymagających zwiększonej ochrony, bardziej narażonych na kradzieże, takich jak choćby duże biura i banki). Produkty te posiadają między innymi takie udogodnienia jak obsługa trzech strumieni kodowania, szerokokątny obiektyw, czy funkcje inteligentnej analizy obrazu.

  Dostarczamy Państwu zaawansowany monitoring, który można nabyć w szybki i wygodny sposób, ponieważ umożliwiamy zakup online. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym cennikiem.

 • Rejestratory IP

  Rejestratory IP to urządzenia służące do zapisu i prezentacji informacji, które zostały zapisane za pomocą specjalistycznych kamer z rejestratorem IP. Zasada działania rejestratorów cyfrowych opiera się na zapisywaniu danych na nośnikach pamięci, najczęściej jest to dysk twardy lub pamięć flash. Rejestratory IP sugerowane są klientom, którzy wymagają wysokiej jakości obrazu, a także dyskrecji w działaniu. Jednocześnie rejestratory NVR umożliwiają cyfrową stabilizacje obrazu, która pomaga w identyfikacji osób znajdujących się w pobliżu budynku. Za pomocą rejestratorów wideo umożliwia się skanowanie przestrzeni zewnętrznej, znajdującej się poza budynkiem. W naszej ofercie oprócz rejestratorów do monitoringu IP, znajdują się także rejestratory cyfrowe DVR, które wykazują podobną skuteczność w skanowaniu i wykrywaniu osób przebywających w naszym otoczeniu.

 • Obiektywy do kamer IP

 • Dyski

 • Akcesoria IP

 • Monitoring zasilanie

8 Produktów


1 - 8 produktów