System Fibaro - inteligentny dom (3)

10 Kategorii produktów

 • Centrale

  Centrale systemu Fibaro to niewielkie urządzenia, które uczynią Twój dom oszczędnym, wygodnym i inteligentnym - na miarę XXI wieku! Centrale do systemu Fibaro to przede wszystkim przejrzystość (intuicyjny, prosty interfejs) i wygoda wynikająca ze zautomatyzowania wielu czynności w domu. Dzięki nim będziesz w stanie zarządzać naraz wieloma urządzeniami: klimatyzacją, ogrzewaniem, podlewaniem trawnika czy też multimediami. Te niepozorne urządzenia (centralka Fibaro Home Center 2 waży tylko 2 kg) kryją w sobie wielki potencjał - możesz sterować swoim domem za pomocą telefonu z każdego zakątka świata! Dodatkowo są banalnie proste w instalacji i bardzo wydajne. Centrala inteligentnego domu Fibaro umożliwia podłączenie nawet do 150 urządzeń – przy większych systemach istnieje także możliwość parowania central przy użyciu jednej aplikacji.

 • Czujniki

  Czujniki Fibaro to specjalistyczne urządzenia służące do wykrywania zmian zachodzących w otoczeniu wewnętrznym i zewnętrznym budynku. Ich zasada działania opiera się na przekazywaniu sygnału do centrali, jego weryfikacji oraz ewentualnego uruchomienia sygnalizacji alarmowej. Czujniki ruchu znajdujące się w naszej ofercie umożliwiają wykrywanie intruzów, skanowanie zewnętrzne za pomocą odpowiedniej czujki oraz instalację bezprzewodową. Zaletą stosowania czujników ruchu z alarmem jest możliwość ochrony dużej powierzchni oraz pewność działania, która gwarantuje bezpieczeństwo osobom przebywającym w budynku. W ofercie naszego sklepu znajdują się także czujniki ruchu do systemu Fibaro, które idealnie współdziałają z systemem inteligentnego domu FIBARO.

 • Moduły wykonawcze

  Moduły wykonawcze Fibaro zostały zaprojektowane, aby uczynić użytkowanie naszego domu jeszcze wygodniejszym i łatwiejszym. Te najmniejsze tego typu urządzenia na świecie pozwalają w wygodny i bezobsługowy sposób zarządzać sprzętami elektrycznymi. Montaż modułów jest wyjątkowo prosty, a urządzenia stale kontrolują pobór energii elektrycznej, zapewniając zrównoważone rachunki za prąd.

  W ofercie Fibaro dostępne są także:

  • zdalnie sterowany ściemniacz - regulator oświetlenia, umożliwiający dopasowanie oświetlenia w pomieszczeniu do indywidualnych potrzeb,
  • sterownik do obsługi czterokolorowych taśm LED,
  • sterowniki do rolet, żaluzji,
  • sterowniki do bram.
 • Wyzwalacze

  Kontroler scen Fibaro to kompatybilne z całym systemem Fibaro urządzenie pozwalające na kontrolę naszego inteligentnego domu za pomocą prostych gestów. Neutralny, ale elegancki wygląd (kontrolery scen przypominają ramkę do zdjęć) umożliwia umiejscowienie urządzenia w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki temu możemy sterować całym domem z dowolnej jego części, wygodnie siedząc na kanapie lub przy biurku. W ofercie znajdują się także przyciski Fibaro - niewielkie urządzenia, które mogą manualnie włączyć lub wyłączyć wszystkie urządzenia w obrębie systemu Fibaro i są niezwykłym ułatwieniem nie tylko dla osób starszych lub dzieci, ale przede wszystkim dla ceniących wygodę i prostotę rozwiązań.

 • Urządzenia Kompatybilne

 • Zestaw Fibaro

  Zestaw systemu Fibaro zawiera podstawowe elementy systemu domów inteligentnych: centralkę służącą do zarządzania systemem oraz zestaw czujników: dymu, zalania czy ruchu. Dodatkowo w pakiecie znajduje się również zdalnie sterowany włącznik sprzętów elektrycznych oraz czujnik zbliżeniowy, który przypomni o otwartym oknie lub drzwiach. Urządzenia nie wymagają czasochłonnego montażu, są gotowe do użycia niemal zaraz po wyjęciu z pudełka. Wprowadzone w nich energooszczędne rozwiązania gwarantują racjonalne zużycie prądu. Zestawy Fibaro uczynią nasz dom oszczędnym, wygodnym i - co najważniejsze – inteligentnym.

 • Wideodomofon

  FIBARO Intercom to inteligentne, eleganckie i wielofunkcyjne rozwiązanie dla tych, którzy zawsze chcę wiedzieć, kto dzwoni do drzwi i co się dzieje wokół ich domu. Urządzenie pozwala na odbieranie rozmów od odwiedzających nas gości, nie tylko w domu, ale również kiedy przebywamy poza nim. Na jednym ekranie – na ultra szerokim obrazie z widokiem 180 stopni - zobaczymy szczegółowy podgląd ze wszystkich urządzeń zamontowanych w domu i przed domem. .

 • Baterie

 • Fibaro HomeKit

 • Fibaro Walli

  FIBARO Walli jest jedyną dostępną na rynku kompletną linią inteligentnych włączników i gniazdek funkcjonującą w technologii Z-Wave. Unikalny design linii łączy nawiązanie do perły oraz nowoczesne podświetlenie w postaci pierścienia LED. Linia charakteryzuje się niespotykanym, w tym segmencie produktów, szerokim wachlarzem funkcjonalności.

45 Produktów

na stronę

19 - 27 produktów