System Fibaro - inteligentny dom

System Fibaro

System Fibaro to nowoczesne rozwiązanie służące automatyzacji budynków. Dzięki zamontowaniu systemu, Państwa dom wejdzie w erę budynków inteligentnych, ułatwiających życie codzienne. Głównym zadaniem oferowanych przez nas inteligentnych instalacji jest wyręczenie Państwa w wielu czynnościach. System Fibaro to jednak nie tylko monitoring czy inst...

System Fibaro to nowoczesne rozwiązanie służące automatyzacji budynków. Dzięki zamontowaniu systemu, Państwa dom wejdzie w erę budynków inteligentnych, ułatwiających życie codzienne. Głównym zadaniem oferowanych przez nas inteligentnych instalacji jest wyręczenie Państwa w wielu czynnościach. System Fibaro to jednak nie tylko monitoring czy instalacje teletechniczne, ale również zespół inteligentnych urządzeń zabezpieczających Państwa lokal przed pożarem, włamaniem i zalaniem.

Produkty Fibaro i ich możliwości z zakresu automatyki budynku i monitoringu doceniane są zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy upatrują w Fibaro możliwości rozwoju własnej firmy.

Oferujemy pełne przeszkolenie, a także atrakcyjne ceny dla partnerów.

Więcej