Oświetlenie 

3 Kategorie produktów

 • Zasilacze LED

  W rozbudowanej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wysokiej jakości zasilacz LED. Posiadamy w asortymencie model wtyczkowy,modułowy czy impulsowy. Są to produkty o wysokiej efektywności prądowej, zgodne z odpowiednimi normami europejskimi. Każdy zasilacz charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, lekkością, a także łatwością montażu. Oferujemy specjalistyczne zasilacze LED w atrakcyjnej cenie.

  Charakterystyka zasilaczy LED

  Uniwersalna budowa i parametry sprawiają, że zasilacz do taśmy LED, zarówno modułowy, jak i wtyczkowy czy impulsowy, znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkty objęte są kilkuletnią gwarancją. Oferowane zasilacze LED posiadają dodatkowe udogodnienia, które dodatkową zwiększają komfort ich użytkowania. Posiadają zabezpieczenia przed pełnym rozładowaniem akumulatora, a także ochronę przeciwzwarciową, przeciwprzegrzaniową oraz przeciwprzeciążeniową. Potwierdzona jakość, korzystny cennik, profesjonalne doradztwo, które pozwala wybrać odpowiedni zasilacz LED: zapraszamy na zakupy do naszego sklepu online!

 • Taśmy LED

  Taśma LED zawarta w rozbudowanym asortymencie naszego sklepu internetowego to elastyczny pasek, który jest pokryty diodami. Jest to produkt wyjątkowo elastyczny, posiadający podłoże samoprzylepne, łatwy do cięcia. Wśród bardziej nowoczesnych modeli znajduje się taśma LED RGB, która jest zdolna emitować światło o dowolnej barwie. Każdy pasek LED zawarty w ofercie naszego sklepu internetowego to gwarancja najwyższej jakości wykonania oraz korzystnej ceny.

  Właściwości taśmy LED

  Taśma LED  to propozycja dla wymagających klientów, którzy oprócz funkcjonalności i praktycznych korzyści doceniają także dekoracyjne właściwości produktów. Paski LED to niewielki koszt, za to uniwersalne zastosowanie. Wyróżniają się bardzo dobrym przepływem prądu, nie powodują strat ciepła, a przy tym posiadają wysoką żywotność. Zapraszamy do naszego sklepu online po pasek LED RGB i inne modele taśm. Zapewniamy specjalistyczne produkty, fachowe doradztwo oraz atrakcyjny cennik. Nasi klienci mogą także liczyć na terminową realizację zamówienia.

 • Inteligentne oświetlenie