Włączniki, Gniazdka 

Włączniki, Gniazdka

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów firmy OBZOR. Oryginalna, a przy tym lekka konstrukcja włącznika idealnie odzwierciedla nurty współczesnego wzornictwa. W dzisiejszych czasach osprzęt elektryczny dawno już przestał pełnić funkcję wyłącznie użytkową. Design i projekty wnętrz urosły do rangi dziedziny sztuki, co z kolei determinuje poszukiwania nowych form i piękna w przyrządach codziennego użytku czy osprzęcie instalacyjnym. Podążając za światowymi trendami projektanci coraz częściej sięgają po proste formy i piękno ukryte w naturze. Szło, drewno i metal na dobre wpisały się w projekty wnętrz, podkreślają indywidualny charakter, nadają nowoczesny rys. Materiały te dawno opuściły sferę publiczną, przenikają do projektów domów czy mieszkań.

2 Kategorie produktów

 • Mechanizmy

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się specjalistyczne produkty, które stanowią sprawdzone uzupełnienie systemów inteligentnego domu. W bogatym asortymencie posiadamy między innymi zaawansowane mechanizmy, w tym mechanizm gniazda, mechanizm łącznika jednobiegunowego czy świecznikowego z klawiszem. Produkty dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na swobodne dopasowanie mechanizmu do danego wnętrza. Produkty reprezentują ponadczasowe, stylowe wzornictwo, a także najwyższą jakość wykonania. W naszym sklepie online można je kupić w rozsądnej cenie. Do każdego mechanizmu należy dobrać ramkę. Oferujemy szeroki wybór oraz profesjonalne doradztwo. 
   

  UWAGA

  Do mechanizmów należy dobrać elementy z kategorii RAMKI

 • Ramki

  W naszym sklepie internetowym klienci mogą kupić wysokiej jakości ramki do gniazdek, występujące w różnych rozmiarach i kolorach. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe, funkcjonalne i estetyczne. Jest wśród nich ramka drewniana, szklana i metalowa. Posiadamy zarówno pojedyncze i podwójne ramki, jak i ramki potrójne, a nawet poczwórne. Mogą one występować w konfiguracji pionowej lub poziomej. Tak szeroki wybór ramek sprawia, że klienci mogą z łatwością wybrać model najlepiej dostosowany do własnych preferencji, a także specyfiki danego pomieszczenia. Każda ramka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, a także posiada atrakcyjny cennik. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując przy tym fachowe doradztwo oraz szybką wysyłkę.

33 Produktów

na stronę

1 - 9 produktów