Systemy bezprzewodowe SATEL 

Systemy bezprzewodowe SATEL

Najwyższy poziom ochrony: Systemy bezprzewodowe SATEL

Wyselekcjonowany asortyment naszego sklepu internetowego zawiera między innymi systemy bezprzewodowe SATEL. Są to nowoczesne, inteligentne rozwiązania, które wyróżniają się szybkim i nieskomplikowanym montażem, łatwością konfiguracji oraz intuicyjną obsługą. Z pewnością posłużą jako skuteczna ochrona alarmowa w domach prywatnych i w obiektach komercyjnych. Systemy bezprzewodowe SATEL dzielą się na dwie grupy: ABAX i MICRA. Można je obsługiwać za pomocą pilota, manipulatora bezprzewodowego czy telefonu komórkowego. Prezentowane bezprzewodowe systemy SATEL zawarte w ofercie naszego sklepu online bazują na zaawansowanych technologiach. Zapewniamy profesjonalną obsługę, przejrzysty cennik, szybką wysyłkę oraz indywidualne podejście do klienta.

2 Kategorie produktów

  • MICRA

    W ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą system bezprzewodowy Micra wyprodukowany przez firmę Satel. W specjalistycznym asortymencie znajduje się bateria do bezprzewodowych sygnalizatorów zewnętrznych, pilot zdalnego sterowania, bezprzewodowe czujniki, w tym zalania wodą, otwarcia drzwi i okien czy zbicia szyby, a także moduł alarmowy z komunikatorem GPS. Oferowany system alarmowy Micra Satel jest nowoczesnym rozwiązaniem inteligentnego domu, który zapewnia mieszkańcom komfort i pełne bezpieczeństwo. Zapewniamy fachową obsługę oraz korzystny cennik. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  • ABAX

    Oferujemy Państwu wysokiej jakości system bezprzewodowy Abax, wyprodukowany przez firmę Satel. Jest to nowoczesny produkt, w pełni dostosowany do wymagań inteligentnego domu. Prezentowany alarm Abax pozwala skutecznie i kompleksowo zarządzać bezpieczeństwem budynku. Zapewnia on ochronę przed dymem, wodą czy wizytą niezapowiedzianych gości. System Abax jest dostępny w naszym sklepie internetowym w rozsądnej cenie. Elementy wchodzące w jego skład wyróżniają się wyjątkową czułością oraz szerokim zasięgiem działania. Zapraszamy do naszego specjalistycznego sklepu online!

1 Produkt


1 produkt