Wideodomofony Kenwei

KENWEI

Wideodomofon Kenwei jest sprzętem najnowszej generacji umożliwiającym skuteczną ochronę budynków. Posiada domofon z wbudowaną kamerą, który pozwala na podgląd wejścia i nawiązanie rozmowy. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo takie produkty marki Kenwei jak panele zewnętrzne do domofonu, wideomonitory z kolorowym wyświetlaczem i dotykową klawiaturą, czy wideomonitory głośnomówiące. Posiadamy też unifony słuchawkowe, w tym współpracujące z monitorem, czy zapewniające pełną obsługę wejścia (nasłuch, rozmowa, otwarcie elektrozaczepu). W ofercie dostępne są również zestawy wideodomofonowe z obsługą nawet do 6 kamer, systemy wielolokatorskie, zwory elektromagnetyczne, czy akcesoria, np. zasilacze, czy centrale alarmowe z komunikacją GSM.

8 Kategorii produktów

 • Wideomonitory

  W ofercie sklepu internetowego instalaton.pl znajdą Państwo zaawansowane monitory do wideodomofonu, które podwyższają standard ochrony lokalu i czynią go bardziej nowoczesnym. W asortymencie dostępne są funkcjonalne wideomonitory kenwei, w tym głośnomówiące, bezsłuchawkowe, na przykład model blackberry z kolorowym wyświetlaczem, wyposażony w takie udogodnienia jak możliwość pozostawienia wiadomości głosowej dla odwiedzającego, czy przekazanie rozmowy z bramy na telefon GSM. Klient znajdzie w ofercie także wideomonitory słuchawkowe, umożliwiające prowadzenie rozmowy pomiędzy modułem zewnętrznym i  wewnętrznym, a także specjalistyczne wideomonitory podtynkowe o grubości zaledwie 3mm.
  Wszystkie modele wideodomofonu dostępne są online i występują w kilku wersjach kolorystycznych (biel, czerń, czy srebro).

 • Panele zewnętrzne

  W ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą panele zewnętrzne KENWEI przeznaczone do domofonów i wideodomofonów. Są to nowoczesne produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, umożliwiające sprawny montaż na ścianie. Panele zewnętrzne KENWEI do domofonów i wideodomofonów wykazują wysoką odporność na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć czy niskie temperatury. Posiadają także prosty, dyskretny design. Prezentowane panele zewnętrzne KENWEI można kupić w naszym sklepie online w korzystnej cenie. Z powodzeniem sprawdzą się one jako funkcjonalny element systemu inteligentnego domu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty nowoczesnych paneli zewnętrznych KENWEI.

 • Unifony

  Instalaton.pl posiada w swoim asortymencie unifony, czyli aparaty domowe montowane wewnątrz lokali. Można wśród nich znaleźć unifony bezsłuchawkowe, głośnomówiące, które pozwalają na pełną obsługę wejścia, a więc zapewniają nasłuch, możliwość rozmowy czy otwarcie elektrozaczepu. Niektóre modele unifonów głośnomówiących są na tyle specjalistyczne, że potrafią przekierowywać rozmowy na dowolnie zdefiniowany numer telefonu, a także zapisują ostatnie 5 zdalnych otwarć. W asortymencie dostępne są też klasyczne unifony słuchawkowe, które zapewniają sprawną komunikację z panelem zewnętrznym i pozwalają na sterowanie elektrozamkiem. Wśród modeli słuchawkowych występują również takie, które stwarzają zarówno możliwość rozmowy przez słuchawkę, jak i w trybie głośnomówiącym.
  Sklep internetowy oferuje unifony marki Kenwei, które czynią dom wygodnym i bezpiecznym.

 • Zestawy

  Oferujemy Państwu bogatą ofertę zestawów wideodomofonowych, a wśród nich modele z kolorowym wyświetlaczem, dotykową klawiaturą, czy wyposażone w dwa monitory i potrafiące obsługiwać nawet do 6 kamer. W asortymencie znajdą Państwo zarówno zestaw wideodomofonowy do montażu natynkowego, jak i podtynkowego. Nasze zestawy wideodomofonowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, dyskretną kamerą oraz trwałą obudową. Niektóre modele wyróżniają się podświetleniem kamery diodami IR. Szczególnej uwadze polecamy wideodomofon z modułami GSM ROPAM, który zapewnia użytkownikowi komfort przekazywania rozmowy i zdjęć odwiedzającego bezpośrednio na telefon komórkowy. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo kilkadziesiąt zestawów wideodomofonowych, spośród których każdy reprezentuje profesjonalną markę Kenwei. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym cennikiem i dokonania zakupów online.

 • Akcesoria

  W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego klienci znajdą nowoczesne i praktyczne akcesoria do wideodomofonów. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, w tym od znanej na rynku firmy KENWEI. Posiadamy w ofercie między innymi takie produkty jak dodatkowe breloki do czytnika domofonu, transformatory wewnętrzne, moduły przekaźnika czasowego czy dystrybutory do wideodomofonu. Wszystkie oferowane akcesoria do wideodomofonów wyróżniają się trwałością, intuicyjnym działaniem, a także niewielkimi rozmiarami. Takie parametry sprawiają, że proponowane akcesoria do wideodomofonów, w tym również propozycje od KENWEI, będą przydatnym i wygodnym uzupełnieniem dla systemów inteligentnego domu. Nasze akcesoria to najwyższa jakość w przystępnej cenie.

 • Zwory elektromagnetyczne

  Zwory elektromagnetyczne KENWEI dostępne w specjalistycznej ofercie naszego sklepu internetowego to produkty, które stanowią dobrą alternatywę dla klasycznych elektrozaczepów. Przeznaczeniem tych nowoczesnych produktów jest wywieranie odpowiedniego nacisku na drzwi. W zależności od modelu zwory maksymalny nacisk może wynosić 180,280, 350, a nawet 540 kg. Prezentowane zwory elektromagnetyczne stosowane są przede wszystkim w systemach kontroli dostępu, zwłaszcza w pobliżu wyjść ewakuacyjnych, a także w budynkach użyteczności publicznej. Oferowane produkty KENWEI pozwalają na sprawny monitoring, a tym samym są skutecznym środkiem bezpieczeństwa. W naszej ofercie online można kupić zworę elektromagnetyczną KENWEI razem z uchwytem montażowym. Zapewniamy korzystne ceny i profesjonalne doradztwo.

 • Elektrozaczepy

  W specjalistycznym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości produkty, w tym elektrozaczepy marki KENWEI. Stanowią one funkcjonalne uzupełnienie dla nowoczesnych systemów inteligentnego domu. Prezentowane produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, co zapewnia długotrwałą i całkowicie bezawaryjną pracę.  Posiadamy różne wersje elektrozaczepów KENWEI, w tym modele standardowe, standardowe z pamięcią, standardowe z blokadą czy elektrozaczepy rewersyjne. Każdy elektrozaczep został poddany szczegółowym testom producenta, które wykluczyły ryzyko nadmiernego zużycia, nawet po bardzo wielu cyklach otwarcia. Te wyspecjalizowane produkty KENWEI można kupić w naszym sklepie online w przystępnej cenie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz terminową realizację zamówienia.

 • Systemy wielolokatorskie

  Systemy wielolokatorskie KENWEI to jedna ze specjalistycznych propozycji produktowych dostępnych w naszym sklepie online. Posiadamy nowoczesne ekspandery do domofonu, w tym modele montowane natynkowo lub podtynkowo, panele do domofonu z wandaloodporną, aluminiową obudową czy panele z kamerą. Produkty posiadają prosty, minimalistyczny design oraz niewielkie rozmiary. Są więc dyskretne i nie zajmują więc wiele miejsca, za to odczuwalnie podwyższają komfort codziennego życia. W zależności od potrzeb klienta, oferowane systemy wielolokatorskie KENWEI mogą różnić się pod względem ilości przycisków wywołania. Produkty sprawdzą się zarówno na dużych, jak i kameralnych osiedlach mieszkaniowych, zwłaszcza tam, gdzie liczy się wygoda i bezpieczeństwo. Nowoczesne systemy wielolokatorskie KENWEI zachęcają także korzystnym cennikiem.