Kamery AHD do monitoringu

Kamery AHD, HD-TVI

Kamery AHD to urządzenia, których zasada działania opiera się na technologii przesyłania obrazu wysokiej rozdzielczości. Systemy te wykorzystują najnowocześniejszy standard jakości obrazu 720p lub 1080p. Kamery do monitoringu online (AHD) znajdują swoje zastosowanie do ochrony budynków przed włamaniami, można je także zastosować do unowocześnienia dotychczasowego systemu monitoringu IP znajdującego się w Państwa firmie bądź mieszkaniu. Kamery AHD to innowacyjne systemy do monitoringu domu. Wykorzystują połączenia przewodowe do przesyłania informacji na odległość. Dzięki takiemu zastosowaniu technologii, możliwe jest ustawienie kamery w miejscu najbardziej narażonym na włamanie. Równocześnie oferowane systemy posiadają duży zasięg reflektora podczerwieni, a także cyfrową stabilizację obrazu. Pozwala to na kompleksowe wykrywanie intruzów w otoczeniu budynku.

3 Kategorie produktów

  • Kamery tubowe AHD, HD-TVI

    W ofercie naszego sklepu internetowego klienci znajdą specjalistyczne kamery tubowe AHD, zaopatrzone w mechaniczny filtr IR. Stanowią one istotny element zaawansowanych systemów monitoringu stosowanych w rozwiązaniach inteligentnego domu, na przykład w systemie Fibaro. Rejestrator AHD to zaawansowane urządzenie, które znajdują zastosowanie w nowoczesnych systemach monitoringu. Kamery tubowe AHD posiadają szereg praktycznych funkcji, na przykład UTC, która umożliwia transmisję sygnałów sterujących razem z obrazem z kamery czy funkcję 2D DNR, która pozwala uzyskać maksymalnie czysty obraz. Kamery AHD z mechanicznym filtrem IR można kupić w naszym sklepie online w korzystnej cenie. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, takich jak MERX czy BCS. Zapewniamy profesjonalne doradztwo przy zakupie kamery tubowej AHD, terminową realizację zamówienia oraz przystępny cennik. Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają pozytywne opinie klientów.

  • Kamery kopułowe AHD, HD-TVI

    Kamery kopułkowe AHD to jeden ze specjalistycznych produktów dostępnych w szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego. Są to kamery przemysłowe, które sprawdzą się zarówno w budynkach prywatnych, jak i w przestrzeniach komercyjnych. Kamery kopułowe AHD to dyskretne, stylowe modele, które sprawdzą się w nowoczesnych systemach monitoringu. Posiadają one doskonałą rozdzielczość i zapewniają wyraźny obraz w zmiennym oświetleniu. Można je więc zastosować nawet w najbardziej wymagających warunkach. Kamery kopułkowe AHD dostępne w naszym sklepie online zapewniają łatwy i sprawny montaż. Pochodzą one od sprawdzonych producentów i cieszą się pozytywnymi opiniami wśród wielu klientów. Kamery kopułkowe AHD z powodzeniem sprawdzą się w systemach inteligentnego domu, na przykład Fibaro. W naszym sklepie online klienci mogą liczyć na korzystny cennik.

  • Kamery szybkoobrotowe AHD, HD-TVI

    W specjalistycznej ofercie naszego sklepu internetowego można znaleźć szybkoobrotowe kamery AHD, które zapewniają sprawny i skuteczny monitoring budynków. Kamery obrotowe z powodzeniem sprawdzą się w systemach inteligentnego domu, w tym w systemie Fibaro. Są to nowoczesne propozycje o wysokiej rozdzielczości, wyjątkowo czułe i posiadające mechaniczny filtr IR. Każda kamera obrotowa zawarta w ofercie naszego sklepu online to produkt najwyższej jakości, który cieszy się zaufaniem oraz przychylnymi opiniami wielu klientów. To co nas wyróżnia to profesjonalna obsługa podczas zakupu, korzystny cennik oraz terminowa realizacja zamówienia. Kamery AHD szybkoobrotowe w sposób szczególny przypadną do gustu tym klientom, którzy cenią nowoczesne i komfortowe rozwiązania dostępne w atrakcyjnej cenie.

7 Produktów


1 - 7 produktów